Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Bye-bye spot! od NIVEA

Dwa nowe, specjalne produkty z gamy NIVEA VISAGE YOUNG nazywają się bye-bye spot!, gdyż mają na celu ostateczne rozprawienie się z niedoskonałościami młodej skóry.

„Nienawidzę wyprysków i niedoskonałości na mojej twarzy! Gdy tylko się pojawiają, natychmiast wpadam w zły humor. Wydaje mi się, że wszyscy w szkole patrzą na mnie. Chciałabym, żeby istniał jakiś sposób, aby zniknęły na zawsze!”.
Czy te słowa piętnastolatki nie brzmią znajomo? Czy nie przypominają Ci o czasach, kiedy uważałaś, że zaskórniki i zablokowane pory to koniec świata?
Pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają. Nawet wśród dzisiejszej młodzieży w grupie wiekowej od 14 do 17 lat, ponad 50% jest podatnych na zanieczyszczenia skóry. Mogą one być spowodowane wpływem środowiska, sposobem odżywiania się lub stylem życia, ale jedną z podstawowych przyczyn powstawania zanieczyszczeń skórnych są czynniki fizyczne: zmiany hormonalne, a u dziewcząt początek wchodzenia w dorosłe, kobiece życie.
Wszystko to brzmi bardzo interesująco, ale nie pociesza nastolatków, którzy nie chcą czekać aż wypryski znikną samodzielnie. Nastolatki chcą wyglądać jak najlepiej, na imprezie czy w szkole. Nikt nie chce czuć na sobie wzroku innych, ponieważ na jego twarzy pojawiła się nowa niedoskonałość. Badania wskazują, że około jedna trzecia nastolatków uważa, że osoby mające problemy ze skórą są mniej lubiane. Nietrudno jest więc zrozumieć, dlaczego młode dziewczęta chcą przede wszystkim jednego: niezawodnego, długotrwałego sposobu na opanowanie problemów ze skórą.
Dlatego właśnie dwa nowe, specjalne produkty z gamy NIVEA VISAGE YOUNG nazywają się bye-bye spot!, gdyż mają na celu ostateczne rozprawienie się z niedoskonałościami młodej skóry. Kosmetyki te to wysoce skuteczny, podwójny cios, opracowany, aby kontrolować nieczystości skóry 24 godziny na dobę. Gama obejmuje działający natychmiastowo sztyft antybakteryjny, który skutecznie niweluje  wypryski, oraz beztłuszczowy krem na noc, zawierający innowacyjną mieszankę aktywnych składników zwalczających podstawową przyczynę zanieczyszczeń: nadmierną produkcję sebum w okresie dojrzewania.

——————————–
NIVEA VISAGE YOUNG bye-bye spot!
Sztyft S.O.S. na wypryski
——————————–

Nazwa produktu nie bez powodu pochodzi od powszechnie rozpoznawalnego sygnału wezwania o pomoc nadawanego alfabetem Morse’a. Produkt ten zaczyna działać wtedy, kiedy skóra potrzebuje go najbardziej: natychmiast po pojawieniu się pierwszego zaczerwienienia sygnalizującego tworzenie się wyprysku. Sztyft S.O.S. otwiera pory i za pomocą oczyszczającego, dwuprocentowego antybakteryjnego kwasu salicylowego  usuwa nadmiar sebum, odsyłając wypryski i zaskórniki w zapomnienie. Nastolatki na pewno pokochają fakt, że sztyft mieści się w najmniejszej kieszeni, można więc stosować go gdziekolwiek – pomiędzy lekcjami lub przed pierwszą randką z chłopakiem z innej klasy. Sztyft S.O.S. bye-bye spot! stosuje się tylko w miejscu powstawania problemu, nie podrażnia on więc niepotrzebnie otaczającej to miejsce skóry. Sztyft zawiera łagodzący hamamelis, który szybko koi drobne podrażnienia w miejscu stosowania. Rezultaty są wyraźnie widoczne: skóra staje się czystsza, wygląda świeżo i wyrównuje się jej koloryt.

opakowanie: sztyft 1,8ml
cena: 21 PLN

——————————–
NIVEA VISAGE YOUNG bye-bye spot!
Krem na noc przeciw wypryskom
——————————–

Oto spełniło się przynajmniej jedno marzenie nastolatek, a mianowicie pojawił się krem na noc opracowany specjalnie dla młodej skóry! Już nie trzeba „pożyczać” ulubionego kremu mamy – a przyjaciółki każdej dziewczyny zapragną wypróbować krem na noc przeciw wypryskom bye-bye spot! na sobie. Dlaczego? Ponieważ ten łatwo wchłaniający się krem o przyjemnym zapachu zapobiega tworzeniu się zanieczyszczeń i ogranicza produkcję wywołującego wypryski sebum w czasie snu.
To nie magiczna sztuczka, tylko efekt szeroko zakrojonych badań i testów przeprowadzonych przez naukowców z NIVEA. Rezultatem jest wysoce skuteczne połączenie prowitaminy B5 – aktywnego składnika, który regeneruje skórę twarzy i łagodzi podrażnienia – oraz nowoopracowanego składnika pod nazwą Seboreductin (kompleks redukujący wydzielanie sebum). Badania NIVEA VISAGE YOUNG wykazały, że ta podobna do witaminy substancja znacznie ogranicza produkcję sebum. Jej działanie polega dosłownie na „głodzeniu” wyprysków. Regularnie stosowany, krem na noc przeciw wypryskom bye-bye spot! uwolni młodą skórę od wszelkich niedoskonałości i zapewni długotrwały efekt.
 
opakowanie: tubka 75ml
cena: 21 PLN

Dzięki dwóm nowym produktom NIVEA VISAGE YOUNG, nastolatki mogą podjąć aktywne działania, aby zapobiec swoim problemom ze skórą: za pomocą delikatnych, ale skutecznych składników uzyskają maksymalne efekty! Produkty te pomagają młodym ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze – w każdej sytuacji.