Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Career Game – Poznaj świat reklamy interaktywnej

Wygraj etat w agencji Digital One i dzięki najlepszym specjalistom poznaj świat reklamy interaktywnej! Jeśli jesteś studentem IV lub V roku na kierunku Zarządzanie i Marketing, orientujesz się w możliwościach reklamowych Internetu oraz potrafisz praktycznie wykorzystywać marketing i reklamę to właśnie do Ciebie kierujemy nasz konkurs.

Cenimy również umiejętność samodzielnej pracy, komunikatywność oraz dobrą znajomość języka angielskiego.
Dowiedz się więcej…
Program praktyk w Digital One jest realizowany za pośrednictwem konkursu Career Game. W tym roku wprowadziliśmy zupełnie nową formułę, dzięki której chcemy zainteresować, jak najszersze grono przyszłych praktykantów. Praktyki są bezpłatne i trwają cztery tygodnie. Podczas tego okresu praktykanci będą mieli szanse pracować przy projektach realizowanych dla klientów Digital One.
Konkurs Career Game składa się z trzech etapów, które wyłonią zwycięzcę. W pierwszym etapie po zarejestrowaniu każdy uczestnik jest zobowiązany do rozwiązania zaprezentowanego na stronie www.careergame.plzadania konkursowego. W tej części specjaliści Digital One poznają konkretną wiedzę i umiejętności uczestników, na podstawie których wyłonią kandydatów do drugiego etapu. Następnie odbędzie się spotkanie z wybranymi uczestnikami, które pozwoli na zweryfikowanie wiedzy oraz umiejętności zaprezentowane w pierwszym etapie. Ponadto zapewni ono możliwość poznania osobowości uczestników konkursu. Trzech finalistów przejdzie do ostatniego etapu i odbędzie praktyki w łódzkiej siedzibie Digital One w dziale Client Service. Najlepszy z nich otrzyma etat w na stanowisku Junior Project Manager.
Aby wziąć udział w konkursie należy do 13 kwietnia 2007 roku zarejestrować się na stronie www.cereergame.pl, poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz rozwiązać przedstawione zadanie konkursowe. Dodatkowo dzięki „Wyraź siebie” uczestnik może w sposób niestandardowy zaprezentować swoją osobowość oraz kreatywne myślenie. Ta część pierwszego etapu jest nieobowiązkowa i nie narzuca formy, lecz ma duży wpływ na ogólną ocenę przyszłych praktykantów. Autorzy najciekawszych prac zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne i drogą mailową poinformowani o terminie i miejscu spotkania. Po przeprowadzeniu wszystkich rozmów specjaliści Digital One wyłonią finalistów, którzy podejmą praktyki w wyznaczonym terminie.