Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

CareerLounge: pierwszy krok do kariery w branży modowej

Peek & Cloppenburg (P&C) zaprasza wszystkich studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów na kolejną edycję prestiżowego wydarzenia CareerLounge, które odbędzie się 7 listopada br. w Warszawie. Rejestracja uczestników jest już otwarta.

W branży modowej kluczem do sukcesu jest nie tylko wyczucie trendów, ale również analityczny umysł, umiejętność planowania coraz to nowych kolekcji, rozmieszczania towarów w sklepach, zarządzania zespołem oraz sztuka budowania trwałych relacji z klientem. Peek & Cloppenburg już niedługo zaprosi za kulisy tego świata. Będzie można się przekonać, jak różnorodna i ciekawa jest praca w sprzedaży detalicznej, ale także z jakimi wyzwaniami trzeba się mierzyć.

 

CareerLounge odbędzie się 7 listopada br. w warszawskim klubie WATCHme! Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z ekspertami i menedżerami Peek & Cloppenburg, wziąć udział w warsztatach i posłuchać prezentacji. Jednym z punktów programu będzie wspólna wizyta w sklepie P&C w Galerii Mokotów, który jest w tej chwili całkowicie przebudowywany. Na miejscu na gości będzie czekać personel na czele z menedżerem, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i opowie o swojej przygodzie z firmą, a także o tym, jak wygląda rozwój kariery menedżera sklepu i jego codzienna praca.

 

– Cieszymy się, że tak ważne dla nas wydarzenie, jakim jest CareerLounge po raz kolejny zawitało do Warszawy. Chcemy dać się jeszcze lepiej poznać. P&C ugruntował już swoją pozycję pracodawcy z wyboru dzięki naszym ambitnym programom stażowym, szkoleniom w miejscu pracy, możliwościom rozwoju kariery międzynarodowej, atrakcyjnemu wynagrodzeniu oraz przyjaznej atmosferze. Oferujemy także doskonałe programy menedżerskie – mówi Florian Zulehner, szef kompetencji Employer Branding w Peek & Cloppenburg Czekamy na wszystkich studentów i absolwentów, którzy pasjonują się modą i chcą rozwinąć skrzydła w branży. Utalentowany zespół to nasz główny atut i klucz do sukcesu. Jako pracodawca szanujemy ich, dbamy o ciągły rozwój. Mam nadzieję, że także w Warszawie znajdziemy ambitnych młodych ludzi, którzy do nas dołączą. 

 

Rekrutacja do programu CareerLounge będzie dostępna na stronie internetowej Peek
& Cloppenburg:
www.peek-cloppenburg.com/career


Aplikacje online przyjmowane są do 20 października br. Peek & Cloppenburg pokrywa koszty podróży.

 

 

Szczegóły wydarzenia:

Gdzie? Klub WATCHme!, ul. Mazowiecka 6/8, Warszawa

Kiedy? 7 listopada 2013 r. (czwartek), 16:00 – 22:00

 

Więcej informacji o możliwościach kariery w P&C można znaleźć na: http://www.peek-cloppenburg.pl/pl/kontakt-kariera/kontakt-kariera/