Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Casting do sesji fotograficznej Wrocław Non Stop

Rozpoczęły się poszukiwania osób do sesji fotograficznej. Na podstawie wykonanych zdjęć, austriacki artysta Klaus Pobitzer sporządzi dwanaście portretów, które zostaną zaprezentowane podczas festiwalu Wrocław Non Stop 2007. Zapraszamy na casting!

ajbardziej wrocławskie rysunki będą eksponowane w formie wielkoformatowych wydruków komputerowych w przestrzeniach miejskich w centrum Wrocławia. Dwanaście ogromnych portretów ujawni potencjał i siłę wyrazu wrocławian.

Zostań twarzą miasta, bądź Wrocławski!

Kiedy: 31 marca od 15.00 do 18.00
Gdzie: Browar Mieszczański (klub), Wrocław
Kto: każdy, kto czuje się „Wrocławski”
Rejestracja: wroclawski@wroclawnonstop.pl (proszę podać imię i nazwisko)

Klaus Pobitzer to austriacki artysta, który zasłynął monumentalnymi portretami ludzkich postaci. Jego prace w formie komputerowych wydruków są prezentowane w prestiżowych galeriach i przestrzeniach publicznych wielu miast w Europie, Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Korei. Artysta portretuje swoich bliskich i ludzi spotkanych po drodze. Na podstawie fotografii tworzy rysunki ludzkich postaci utrzymane w syntetycznym, popartowskim stylu. Wycięte wzdłuż konturów, nasycone kolorem, wyabstrahowane ze swojego naturalnego otoczenia figury są eksponowane w przestrzeniach publicznych.

Więcej informacji na temat artysty:
http://pobitzer.net/fotos.htm

Więcej informacji na stronie www.wroclawnonstop.pl