Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

CBRE CORPORATE OUTSOURCING rekrutuje

Poszukujemy studentów, absolwentów oraz specjalistów z doświadczeniem do pracy w biurze usytuowanym w Warszawie na Mokotowie. Oferujemy zatrudnienie stałe, tymczasowe oraz program płatnych staży i bezpłatnych praktyk.

CBRE CORPORATE OUTSOURCING jest częścią globalnej organizacji CBRE – jednej z największych firm na świecie, działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych. w zeszłym roku przypadała 5. rocznica istnienia CBRE SHARED SERVICECENTRE w Warszawie.


CBRE Corporate Outsourcing oferuje szeroki zakres usług finansowo-księgowych oraz zarządzania danymi dotyczącymi umów najmu dla korporacji, których główna działalność nie jest związana z nieruchomościami.


CBRE Corporate Outsourcing to firma ceniąca ludzi z pasją i zaangażowaniem. Oferujemy możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku. Zapraszamy do współpracy doświadczonych kandydatów, jak i tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją karierę w sektorze Real Estate w zawodach finansowo-księgowych oraz w zakresie administrowania i zarządzania danymi w umowach leasingowych. W zamian za zaangażowanie i efektywność w ramach realizowanych zadań oferujemy szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych, możliwość rozwoju kariery w różnych kierunkach w ramach danego działu oraz możliwość wykorzystywania w codziennej pracy znajomości języków obcych: od angielskiego po mandaryński.


W związku z tym, że nasze codzienne obowiązki są związane z bliską współpracą z kolegami z Wielkiej Brytanii, naszym językiem pracy jest angielski.


CBRE SSC w Warszawie składa się z czterech głównych działów oraz działu audytu:

  • Portfolio Services Data Management Department

– Dział Administracji Danych,

  • Portfolio Services Client Accounting Department

– Dział Księgowości Klienckiej,

  • Facilities Management Client Accounting – Dział Księgowości Klienckiej dla linii biznesowej Facilities Management,

  • Corporate Accounting Department – Dział Księgowości Korporacyjnej,

  • Internal Audit Department – Dział Audytu Wewnętrznego.


Stanowiska, na które najczęściej rekrutujemy, to: Administrator Danych, Specjalista ds. Zobowiązań lub Należności, Księgowa/y, Audytor.


Poszukujemy studentów, absolwentów oraz specjalistów z doświadczeniem do pracy w biurze usytuowanym w Warszawie na Mokotowie. Oferujemy zatrudnienie stałe, tymczasowe oraz program płatnych staży i bezpłatnych praktyk.


Nie wahaj się – prześlij CV w języku angielskim już dziś na adres:


z dopiskiem „Eurostudent”.


Nasze aktualne oferty pracy:Po więcej informacji zapraszamy na naszą oficjalną stronę: