Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Chcesz wygrać 1 mln euro na własny biznes?

Masz jeszcze szansę! Przedłużony nabór aplikacji do Get in the Ring

Rekrutacja do pierwszych polskich eliminacji międzynarodowego konkursu Get in the Ring została przedłużona do 7 października. Kryteria nie są wygórowane, ale żeby powalczyć w finale o pieniądze na własny biznes trzeba mieć niebanalny pomysł i duży dar przekonywania.


W odpowiedzi na prośby młodych ludzi, chcących spróbować swoich sił w konkursie podjęliśmy decyzję o przedłużeniu terminu przyjmowania aplikacji do Get in the Ring . Poszukujemy osób, które niekoniecznie mają duże doświadczenie, ale takich, których cechuje nieprzeciętna intuicja biznesowa, nie boją się nowych wyzwań i mają zdolności negocjacyjne – mówi Jurek Trybulski z Forum Młodych PKPP Lewiatan.


Konkurs Get In The Ring (znany wcześniej pod nazwą Meet the Dragons) jest międzynarodowym przedsięwzięciem, w którym młodzi przedsiębiorcy otrzymują możliwość zaprezentowania swojego pomysłu na biznes przed najlepszymi na świecie inwestorami i ekspertami z branży. Dla jury liczy się nie tylko dobry pomysł na własną firmę, ale także erudycja, znajomość branży czy umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zwycięzcy polskiego etapu otrzymają zaproszenie na międzynarodowy finał Konkursu w Rotterdamie wraz z pokryciem kosztów podróży i zakwaterowania.


Organizatorem eliminacji krajowych jest Forum Młodych PKPP Lewiatan.


Wnioski zawierający krótki opis własnego biznesu należy przygotować w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej), a następnie odesłać na adres GITR@fmlewiatan.pl. Rekrutacja potrwa do 10 października. Do 14 października polskie jury konkursu wyłoni maksymalnie dwóch zwycięzców tego etapu. Reprezentanci naszego kraju wezmą udział w międzynarodowym półfinale, który odbędzie się 1 listopada w Rotterdamie. Podczas finału, 14 listopada, dziesięciu finalistów zmierzy się z mistrzami na werbalnym ringu.


Konkurs przeznaczony jest dla osób w wieku od 18 do 35 lat. Zgłaszane projekty mogą być zarówno w fazie pomysłu jak i na wstępnym etapie rozwoju. Uczestnicy powinni bardzo dobrze władać językiem angielskim.


Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.fmlewiatan.pl Aplikacje i zapytania prosimy kierować na adres mailowy: GITR@fmlewiatan.pl