Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Chcesz zostać blogerem? Nie przegap okazji!

Myśleliście, żeby zarabiać na blogowaniu? Zastanawialiście się, czy się do tego nadajecie? Teraz możecie wygodnie spróbować, nic nie ryzykując. Rusza casting, w którym wybrana zostanie trójka młodych autorów bloga Coztymhajsem.pl. To już drugi casting.

Rok temu spośród 350 chętnych, którzy zgłosili się do rywalizacji jurorzy wybrali Alicję, Alexę i Tomka, którzy przez kilka miesięcy dzielili się na blogu swoimi codziennymi przygodami i doświadczeniami z zarządzaniem pieniędzmi. Teraz nadchodzi szansa dla kolejnej trójki młodych ludzi, którzy będą mogli spróbować swoich sił jako blogerzy. Casting do II edycji projektu „Co Z Tym Hajsem” kończy się w niedzielę 18 czerwca, więc musicie się spieszyć!

Coztymhajsem.pl jest projektem edukacyjnym firmy Provident, lidera na rynku pożyczek pozabankowych. “Szukaliśmy dobrego pomysłu na edukację finansową. Pomyśleliśmy, że jednym z ważnych warunków powodzenia takiej akcji jest autentyczność” – wyjaśnia Małgorzata Domaszewicz, kierownik ds. społecznej odpowiedzialności biznesu w Provident Polska – “Postanowiliśmy więc odejść od nudnej sztampy poradników I mądrzących się ekspertów. Uznaliśmy, że dla młodych ludzi przekonujące będą autentyczne, realne doświadczenia kogoś dokładnie takiego jak oni, kto także stawia pierwsze kroki w dorosłym świecie finansów. Studiuje, dorabia, idzie do pierwszej pracy i na co dzień uczy się w praktyce trudnej sztuki bilansowania portfela. Stąd pomysł na bloga prowadzonego przez zwykłych, normalnych młodych ludzi”.

Niebawem przekonamy się, kim będą następcy Alicji, Alexy i Tomka. Trwa bowiem casting do kolejnej edycji bloga. Provident zdecydował, że po roku pisania projektowi przyda się „świeża krew”. Chce też dać kolejnym młodym ludziom szansę sprawdzenia w praktyce, jak to jest być blogerem. Korzystając ze sprawdzonego sposobu, tak jak przed rokiem, również tym razem castingiem i wyborem autorów z talentem i potencjałem zajmą się doświadczeni blogerzy: Anna i Marcin Nowakowie prowadzący gdziewyjechac.pl, Monika Pryśko pisząca na tekstualna.pl oraz Matt Olech, który prowadzi bloga mattolech.pl oraz dwa kanały na youtube – Matt Olech oraz Matt Rozkminia. Wszystko o blogu Coztymhajsem.pl oraz casting można znaleźć tu: http://coztymhajsem.pl/zostan-blogerem

 

Jest się o co ścigać – trójka młodych autorów będzie miała nie tylko ciekawą przygodę, ale i bardzo praktyczne doświadczenie. Provident zapraszając ich do prowadzenia bloga da też konkretne wsparcie – będzie każdemu z autorów wypłacał co miesiąc 1000 zł wynagrodzenia, zapewni opiekę nad całością doświadczonego redaktora, zorganizuje szkolenia z popularnymi blogerami itd.

To idealne warunki, aby spróbować swoich sił w blogowaniu. Kto wie, może z tego projektu wyrosną przyszłe gwiazdy polskiej blogosfery?

Zobacz na naszym FB >>