Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Clic&Go – kliknij i zastosuj idealne – na weekend i na wakacje

Osmoza Clic&Go to linia produktów idealnie dostosowanych do współczesnego trybu życia: podróże, poszukiwanie praktycznych produktów o skutecznym i szybkim działaniu, które ułatwiają życie konsumentom oferując równocześnie komfort i praktyczność użycia.

Jednorazowy aplikator z aktywną substancją wysokiej jakości zapewnia natychmiastowe i skuteczne działanie. Osmoza Clic&Go gwarantuje najlepsze produkty „pierwszej pomocy”. Jest odpowiedni w każdej sytuacji w domu, w pracy, w podróży, w czasie wypoczynku…


Użycie produktu jest niezwykle proste: należy trzymać aplikator pionowo, kolorową końcówką do góry. Następnie zgiąć i złamać ją, aż usłyszy się kliknięcie. Złamanie końcówki spowoduje, że zamknięty w aplikatorze płyn zostanie uwolniony i nasączy dolny wacik. I już można rozpocząć precyzyjną aplikację produktu.


Korektor antybakteryjny- na niedoskonałości skóry z serii Osmoza Clic&Go

To idealne rozwiązanie szczególnie w nagłym wypadku np. pryszcz przed studencką imprezą. Korektor wysusza niedoskonałości i działa od pierwszego nałożenia. To innowacyjna i skuteczna propozycja dla osób o skórze tłustej i trądzikowej, z problemami. Atut korektora Osmoza Clic&Go to opatentowany aktywny roztwór zawierający między innymi kwas oleanolowy (o właściwościach przeciwwirusowych, anty-bakteryjnych, grzybo- i pierwotniakobójczych oraz NDGA (nordihydroguaiaretic Acid) zmniejszający procesy zapalne i nadmiernie wydzielanie sebum.

Osmoza Clic&Go Korektor antybakteryjny dzięki wysokiej jakości składnikom aktywnym zapewnia skuteczność od pierwszego użycia. Produkt jest testowany dermatologicznie, a unikatowy system jednorazowego aplikatora pozwala nanieść preprat dokładnie na niedoskonałości (krosty, pryszcze, itp..). Opakowanie zawiera 24 jednorazowe aplikacje.Płyn zmiękczający na bazie aloesu z serii Osmoza Clic&Go

Zadbane paznokcie to marzenie wielu z nas. Ale często właściwa pielęgnacja jest bardzo trudna. Skórki, które otaczają stale rosnącą płytkę paznokciową mają tendencję do rozciągania się i często pękają. Może to być bardzo bolesne. Aby temu zapobiec należy regularnie stosować pielęgnację zmiękczającą, dzięki której eliminacja skórek staje się łatwa i bezpieczna.

Osmoza Clic&Go Płyn zmiękczający skórki zawiera ekstrakt z aloesu (Aloe vera) o uznanych właściwościach nawilżających i naprawczych. Po zastosowaniu produktu na skórki należy odczekać 5 minut, a następnie za pomocą patyczka do manicure delikatnie odepchnąć je ku górze.

Aplikator pozwala na idealnie dokładne obrysowanie skórek wokół paznokci. Jeden aplikator wystarcza do zmiękczenia skórek wszystkich palców rąk.

 

(Promocja)