Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Co daje udział w PwC Business Case Project?

50% unikalnego doświadczenia, 30% wiedzy, której nie znajdziesz w podręczniku, 19% emocji i zabawy podczas burzliwych negocjacji, 1% szans na zdjęcia na tarasie PwC – wszystko to podczas PwC Business Case Project!

Co to jest PwC Business Case Project?

Ogólnopolski projekt biznesowy będący symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji.

Na czym polega PwC Business Case Project?

Podczas 2 miesięcy trwania projektu, uczestnicy rozwiązują problem biznesowy zawierający elementy optymalizacyjne, rachunkowe oraz podatkowe. Spotykają się również z managerami, konsultantami oraz biorą udział w video-konferencjach.

Kto może wziąć udział w PwC Business Case Project?

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów III i IV roku studiów pierwszego stopnia, III – V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów uczelni wyższych.

Dlaczego warto uczestniczyć w projekcie?

PwC Business Case Project to niepowtarzalna okazja do poznania pracy konsultanta, sprawdzenia się w rozwiązywaniu realnego problemu biznesowego oraz poznaniu pracowników PwC.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody, certyfikaty PwC Junior Professional a na najlepszych zaproszenie na praktyki w PwC.

Jak się zgłosić?

Zapoznaj się z regulaminem.

Aplikuj on-line do 23 marca.