Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Co kryje w sobie baton?

Jaki baton jest, każdy widzi. Jednak o tym, jakie są TE batony dowiesz się, kiedy ich spróbujesz. Pod grubą deserową czekoladą kryją się nadzienia, że palce lizać.

Studencki

Baton STUDENCKI powstał z myślą o dobrym smaku i wyrafinowanym guście polskiej młodzieży. Wiśniowe nadzienie znakomicie komponuje się z deserową czekoladą a to powoduje docenienie istniejących warunków smakowo- estetycznych. Idąc z duchem czasu, baton STUDENCKI poddany został niewielkiej, acz znaczącej metamorfozie- unowocześniono szatę graficzną opakowania. Podobnie rzecz się ma w przypadku pozostałych batonów.

 
Adaś
Niech nie zmyli Was niewinność tego imienia. Jest ono przypisane
batonowi, który swoim smakiem zwala z nóg i poraża zmysły. Kto raz spróbuje, nie będzie się mógł oprzeć. Co takiego w nim jest, spytacie? My Wam odpowiadamy- mleczne nadzienie! Jest ono skrzętnie ukryte pod czekoladą deserową.
 
Ikar

IKAR to baton wysokich lotów. Nie zapominajmy jednak, że mityczny Ikar zginął, zgubiony pychą i ciekawością. Baton IKAR jest pyszny i na pewno wzbudza ciekawość, ale nie popełnimy tego błędu, który przyczynił się do tragicznego upadku jego mitologicznego imiennika. Nasz IKAR ma powody do bycia dumnym. Jest podwójnie czekoladowy- w polewie i w nadzieniu. To wyróżnia go spośród innych batonów, ale nie możemy dopuścić, by podzielił niechlubny los syna Dedala. Pragniemy go ocalić, dlatego zwracamy się do Was z pytaniem- Pomożecie?

 
Jacek
Dla wszystkich miłośników pomarańczy i czekolady mamy dobrą nowinę. Od dziś nie musisz płacić dwa razy- za pomarańcze i za czekoladę. Troska naszej Organizacji i dbanie o budżet Polaków, przyczyniły się do powstania batona JACEK, który pod czekoladową polewą ma nadzienie zrobione z soczystych pomarańczy. Różnorakie i bogate doświadczenia dnia codziennego pokazały, że takie połączenie zapewnia szerokiej grupie możliwość nieskrępowanej niczym konsumpcji.