Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Coke Live Music Festival 2007

24 i 25 sierpnia w Krakowie odbędzie się 2. edycja Coke Live Music Festival, podczas której wystąpi ponad 30 wykonawców z Polski i krajów nadbałtyckich.

Organizatorzy zeszłorocznej imprezy postanowili powtórzyć jej sukces i ponownie zorganizować nowoczesny festiwal muzyki popularnej najwyższej jakości. Dlatego w tym roku na Błoniach wystąpić ma dwa razy więcej międzynarodowych gwiazd.
 
Swój udział na letnim festiwalu potwierdzili już m.in. Faithless (jeden z najważniejszych zespołów muzyki tanecznej, mający na koncie ponad 6 milionów sprzedanych płyt) i Lily Allen (debiutująca brytyjska piosenkarka, która sławę w ojczyźnie zdobyła sobie dzięki umieszczeniu własnych utworów na MySpace).
 
Dodatkową atrakcją imprezy ma być miasteczko festiwalowe, na którym wzniesiony zostanie „namiot szalonej rekreacji” – CokeClinic oraz strefa internetowa.
 
Sprzedaż biletów rozpocznie się 23 kwietnia. Przez pierwsze tygodnie karnet na festiwal kosztować będzie 120 zł. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę skorzystać z przygotowanego przez organizatorów pola namiotowego, to cena biletu wyniesie 135 zł. Od 16 czerwca bilety mają być średnio o 30 zł droższe.
 
Szczegółowe informacje na www.coke.pl oraz www.livefestival.pl