Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Coral Travel Poland

Postępu 17B, 02-676 Warszawa

praca@wezyrholidays.pl

22 591 80 10, kom. 731 743 187

www.wezyrholidays.pl

 

 

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Pewność, siła i zaufanie międzynarodowego koncernu OTI HOLDING

 

 

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który w ciągu 25 lat wypracował sobie pozycję jednego ze światowych liderów branży turystycznej. Z jego usług skorzystało ponad 18 milionów klientów. Dziś dominuje we wszystkich segmentach rynku turystycznego takich jak turystyka przyjazdowa, organizacja wycieczek, zakwaterowanie, przeloty, sieć agencji sprzedaży i bezpieczeństwo.

 

OTI Holding jest aktywny na 5 kontynentach, gdzie pracuje 4428 pracowników i afiliantów w 11 państwach. Organizuje wyjazdy do niemal 65 kierunków w 38 krajach, między innymi do Turcji, Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Tajlandii – zawsze zapewniając jakość i niezawodność spod znaku OTI. Koncern zajmuje czołowe miejsce wśród najlepszych marek na liście „Największych firm w Turcji” dzięki wynikom ODEON Tourism Company. Wysoko plasuje się także w rankingu „Największych tureckich firm za granicą” za sprawą Coral Travel Rosja, Coral Travel Ukraina i Coral Travel Wezyr Holidays.

 

Jako Coral Travel Wezyr Holidays powstaliśmy z połączenia w 2014 r dwóch marek Grupy OTI funkcjonujących na polskim rynku: Wezyr Holidays i Coral Travel. To połączenie 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel. Synergia rozwoju i działania scalone pod wspólną marką to wiele korzyści dla klientów, przede wszystkim bogatsza oferta.

 

Dziś, jako Coral Travel Wezyr Holidays, jesteśmy na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży, z kapitałem zakładowym 20 mln złotych i gwarancją ubezpieczeniową 51 000 000 złotych. W ciągu 18 lat wyjechało z nami na wakacje blisko 1 000 000 turystów. W tym czasie zdobyliśmy liczne grono stałych i lojalnych klientów, dzięki czemu ugruntowaliśmy sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na polskim rynku.

 

Zatrudniamy obecnie ponad 200 osób w :

Zapewniamy pełne pozytywnej energii międzynarodowe środowisko pracy. Proponujemy płatne staże i praktyki za granicą. Oferujemy benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, szkolenia, wakacje pracownicze, karty MultiSport oraz wyjazdy integracyjne.

Programy rozwojowe

Jeśli marzysz o pracy w turystyce, a jesteś jeszcze studentem lub po prostu nie masz doświadczenia w tej branży, najlepszym rozwiązaniem jest zacząć od stażu.

 

Oferujemy płatne staże w naszych salonach sprzedaży. Program obejmuje szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenia zagraniczne w krajach, które mamy w naszej ofercie.

 

Predyspozycje, a nie doświadczenie stawiamy też na pierwszym miejscu poszukując Rezydentów i Animatorów. Jest to druga z proponowanych przez Coral Travel ścieżek rozwojowych. Dla najlepszych po zakończeniu sezonu za granicą, czekają oferty pracy w centrali i salonach sprzedaży.

 

Proces rekrutacyjny

Jak do nas dołączyć?

 

Wejdź na naszą stronę https://www.wezyrholidays.pl/o-wezyrholidays#kariera i znajdź interesującą Cię ofertę pracy. Nasze ogłoszenia znajdziesz również na wielu portalach internetowych, w biurach karier i na targach pracy.

 

Wypełnij formularz, załącz swoje CV.

 

Zapraszając Cię na spotkanie, rekruter przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę wstępną przez telefon, a więcej szczegółów poznasz podczas spotkania face to face w naszej siedzibie.

 

Kolejnym etapem jest spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym – Kierownikiem Działu. Po tej rozmowie otrzymasz informację zwrotną w przeciągu maksymalnie kilku dni.

 

Rezydentów zaprosimy na prezentację naszej oferty pracy, wiele takich spotkań odbywa się na uczelniach we wszystkich większych miastach w Polsce. Następnie rekruter przeprowadzi z Tobą indywidualny wywiad, po którym otrzymasz ofertę pracy. CV możesz przesłać już teraz, a pracę rozpocząć od kwietnia lub maja.

 

Jeśli interesuje Cię praca w animacji, weźmiesz udział w castingu i rozmowie rekrutacyjnej, a przed rozpoczęciem pracy weźmiesz udział w szkoleniu. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wyjazdem do pracy za granicę, zarezerwujemy Ci lot i wykupimy ubezpieczenie. Animatorzy rozpoczynają pracę w czerwcu.

 

Aktualne oferty pracy:

 

Specjalista ds. Turystyki – wybrane miasta w Polsce, poszukujemy również stażystów bez doświadczenia

 

Rezydent biura podróży – praca/staż za granicą

 

Animator hotelowy – praca/staż za granicą

 

Doradca Agenta – praca w Centrali w Warszawie

 

Specjalista ds. Systemów Jakości – praca w Centrali w Warszawie

 

Oferty pracodawców