Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

"Coś się dzieje"

Wzruszająca historia o uczuciu młodych ludzi, miłosnym trójkącie, rodzinie…
To tematyka kolejnego filmu indyjskiego reżysera Karana Johara. Jeżeli będzie taki jak jego poprzedni film „Czasem słońce, czasem deszcz”, skazany będzie na sukces.

Główni bohaterowie filmu to popularny szkolny podrywacz Rahul Khanna i Anjali Sharma oboje są studentami collegu i najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego dnia w szkole pojawia się Tina Malhotra, córka dyrektora collegu. Tina jest piękna i, w odróżnieniu od Anjali, bardzo kobieca. Rahul natychmiast się w niej zakochuje. Anjali dopiero widząc tych dwoje razem, uświadamia sobie, że tak naprawdę kocha swojego przyjaciela, a uczucie którym go do tej pory darzyła to nie przyjaźń, ale najprawdziwsza miłość. Zrozpaczona dziewczyna rzuca szkołę i wyjeżdża, by nie stawać na drodze ich miłości. Jednak to nie zabija jej uczucia. Po ośmiu latach gdy Raul zostaje wdowcem jej miłość ma szansę się ziścić. Jednak czy coś nie stanie im na drodze do szczęścia po raz kolejny?
„Coś się dzieje” (tytuł oryginalny „Kuch Kuch Hota Hai”), dziś już bollywoodzki klasyk, to debiut reżyserski Karana Johara, twórcy hitu „Czasem słońce, czasem deszcz”. W obu wypadkach przepis na hit jest taki sam; gwiazdorska obsada, barwne, niemalże bajkowe kostiumy i scenografia. Dodajmy do tego świetną muzykę oraz choreografię, chwytającą za serce, historię o miłości, koniecznie ze szczęśliwym zakończeniem i przebój kinowy gotowy.. Filmy Johara, przypominające niezliczone wcześniejsze indyjskie produkcje, charakteryzują się jednak niezwykłą świeżością i energią, co uczyniło z nich hity nie tylko w Indiach, ale i na całym świecie.

 

Więcej na stronie: http://bollywood.pl/film.php?Id=33