Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Creamfields 2007

7 lipca 2007 we Wrocławiu odbędzie się 3. edycja polskiego wydania największego festiwalu muzyki klubowej w kraju – Creamfields 2007. Główną gwiazdą będzie legendarna formacja The Prodigy.

To już trzecia polska edycja tej niezwykłej imprezy. Dwie dotychczasowe udowodniły, że również w Polsce możliwe jest zorganizowanie wydarzenia stojącego na światowym poziomie artystycznym i organizacyjnym, a polska publiczność potrafi stworzyć atmosferę, jakiej próżno szukać gdziekolwiek na świecie. Potwierdzeniem sukcesu festiwalu była opinia właścicieli marki Creamfields, angielskiej korporacji Cream, którzy Creamfields Polska 2006 uznali za najlepszą międzynarodową edycję festiwalu, jaka do tej pory się odbyła!
Co o tym zdecydowało? Po pierwsze muzyka i artyści. W zgodnej opinii wielu osób zajmujących się branżą eventową w Polsce line-up edycji 2006 był najlepszy w historii imprez tego typu w Polsce. Deep Dish, Bob Sinclar, Richie Hawtin, Kosheen czy wreszcie Paul van Dyk to artyści, których nikomu nie trzeba przedstawiać, a przecież to tylko niektórzy.
Po drugie publiczność, o której wszyscy artyści wypowiadali się w ten sam sposób – że była wyjątkowa i stworzyła unikalną, wspaniałą atmosferę.
Po trzecie fenomen samego Creamfields. Trudno powiedzieć, na czym dokładnie polega, jednak niezaprzeczalnym faktem jest to, że gdziekolwiek się pojawił, począwszy od macierzystego Liverpoolu poprzez Belgię, Irlandię, Hiszpanię, Rosję, Czechy, aż po Argentynę i Chile osiągnął spektakularny sukces. Chcemy, aby Creamfields 2007 stał się jeszcze lepszy i jeszcze bardziej unikatowy.
Dlatego już dziś oficjalnie możemy potwierdzić, że na festiwalu wystąpią:
 
MAIN STAGE
 
The Prodigy
Vitalic (live)
Above&Beyond
  
MYSTIC HOUSE ARENA
 
Axwell
Sebastian Ingrosso
Steve Angello
Moshic
Flash Brothers (Live)
Hardy Hard
Laidback Luke
Angelo Mike
 
HYPNOSIS ARENA
 
Christopher Lawrence
Eddie Halliwell
Adam Sheridan
Kyau & Albert
Ronski Speed
Stoneface & Terminal
Menno de Jong
 
TECH GENETIC ARENA
 
Jeff Mills
Chris Liebing
Marco Bailey
Brian Sanhaji
Felix Kroecher
Mario Ranieri
Dave the Drummer
David Crystal
 
DEEP & BLUE ARENA
 
Dieselboy
Logistics
DJ Hype
Dj Fresh
Ed Rush
Lady Waks
Mc Chickaboo
Mc Rage
SP MC
 
 
Więcej informacji na stronie www.creamfields.pl