Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

CREATE TOMORROW – zaprojektuj ekspozycję i zgarnij wartościowe nagrody!

Jesteś studentem kierunków artystycznych, technicznych lub związanych z marketingiem? Interesujesz się światem designu i chciałbyś wnieść do niego powiew świeżości?  Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, konkurs „CREATE TOMORROW – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” zorganizowany przez Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o., producenta słonych przekąsek tj. Crunchips, Monster Munch, Curly, Nic Nac’s, Wiejskie Ziemniaczki, jest dla Ciebie!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne o łącznej wartości 27 tys. zł? Wystarczy wykazać się kreatywnością, zaprojektować innowacyjną ekspozycję i zgłosić się do konkursu! 


Zainteresowany?
Świetnie!
Wejdź na stronę i poznaj szczegóły oraz regulamin konkursu.

Wejdź do świata nowoczesnej ekspozycji

Materiały typu POS (ang. Point of Sale) są dziś jednymi z najpopularniejszych typów reklamy zewnętrznej, umieszczanej między innymi w punktach detalicznych, mającej na celu identyfikację marki i zachęcenie konsumentów do zakupu produktów. Znajdują się wśród nich takie nośniki jak kartonowe wieże, listwy przypółkowe czy wobblery. Nudne, kartonowe standy, które po zakończonej kampanii nie nadają się do ponownego użytku odeszły już do lamusa. Aby przyciągnąć wzrok i zyskać zainteresowanie odbiorcy potrzeba czegoś więcej, zwłaszcza w przypadku produktów z tej kategorii, które najczęściej są zakupem impulsywnym. Projektowane ekspozycje, muszą być spójne wizualnie, ciekawe, wyróżniające się na tle innych, ale jednocześnie proekologiczne.

Weź udział w rewolucji!

Konkurs „CREATE TOMORROW – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” kierowany jest do każdego, kto ma duże pokłady kreatywności i chce podzielić się swoimi pomysłami ze światem! Wystarczy, że interesujesz się szeroko pojętym projektowaniem lub marketingiem. Możesz wziąć w nim udział niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z designem, czy jesteś już dumnym absolwentem uczelni wyższej.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Zaprojektuj innowacyjną ekspozycję dla produktów z kategorii słonych przekąsek z wykorzystaniem najnowszych trendów. Postaraj się, aby forma projektu była jak najbardziej kreatywna – możesz stworzyć odręczny lub cyfrowy rysunek, makietę, film, animację lub np. bota. Cel jest jasny: nowoczesna i skuteczna ekspozycja przekąsek. Wyjdź poza schematy, pokaż swój nieszablonowy pomysł i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zgłoś się do konkursu wypełniając formularz. Zgłoszenia będą przyjmowane od 6 października do 10 listopada, a pracę konkursową należy przesłać na adres kontakt@createtomorrow.pl do 1 grudnia.

Stworzyliśmy ten konkurs z myślą o ludziach ambitnych, kreatywnych i z zacięciem marketingowym, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie designu i chcą się w tym kierunku rozwijać. Chcemy ich w tym wspierać, dlatego zapraszamy wszystkich uczestników do wzięcia udziału w webinarze, gdzie podczas prelekcji ekspertów będzie można zaczerpnąć inspiracji oraz zadawać pytania dotyczące aspektów technicznych projektu.” – mówi Joanna Gruszczyńska, Manager Trade Marketingu w The Lorenz Bahlsen Snack – World Sp. z o.o.

Webinar odbędzie się 4 listopada. https://www.facebook.com/events/1200513213768765/. Możesz wziąć w nim udział, niezależnie od tego czy wypełniłeś uprzednio formularz zgłoszeniowy. Wtedy też oficjalnie rozpocznie się rywalizacja! Prelegentkami będą Agnieszka Polkowska i Natalia Bienias, ekspertki z zakresu projektowania użytkowego. Całe wydarzenie objęte jest patronatem Collegium da Vinci. Partnerem konkursu jest Brief.pl.

Nagrody czekają na Ciebie!

Jury wyłoni laureatów konkursu już 16 grudnia, a ogłoszenie wyników w formie filmu zostanie opublikowane na stronie konkursowej. Dla autorów, których praca najbardziej wyróżni się na tle innych, przewidziana jest nagroda główna – 10 tys. złotych! Kolejne trzy osoby lub zespoły, których projekty doceni jury, otrzymają po 5 tys. złotych nagrody. Ponadto zostanie przyznanych 10 nagród w postaci smakowitych przekąsek!

The Lorenz Bahlsen Snack – World Sp. z o.o. jest znany na całym świecie jako jedna z wiodących firm na rynku producentów słonych przekąsek. Jest kojarzony przede wszystkim z produktami takich marek jak: Crunchips, Monster Munch, Wiejskie Ziemniaczki, Nic Nac’s, Curly czy Chipsletten.

Zainteresowany?
Świetnie!
Wejdź na stronę i poznaj szczegóły oraz regulamin konkursu.