Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

http://balticgames.co/

Cropp Baltic Games ekstremalnie widowiskowy!

Lubisz adrenalinę i sporty ekstremalne? To coś dla ciebie!
Tegoroczna edycja festiwalu Cropp Baltic Games to większe areny, nowe konkurencje i wyjątkowi artyści.

Cropp Baltic Games to największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce, a zarazem jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie. Organizatorzy zadbają o jubileuszową energię, a to wszystko z okazji 10. urodzin festiwalu!

W drodze na mistrzostwa

Zawodnicy z całego świata zmierzą się w efektownych dyscyplinach – deskorolka, BMX oraz DIRT MTB. Wszystko będzie się dziać w Gdańsku na specjalnie zaaranżowanym miasteczku festiwalowym. Jego sercem będą dwa wielkie skateparki oraz tor dirt’owy z ogromnymi skoczniami! Trzeba wiedzieć, że konkurencje SKATE oraz DIRT MTB odbędą się jako przystanki do Mistrzostw Świata.

Ten festiwal to nie tylko sport, ale również muzyka!

W namiocie koncertowym zagra m.in. Tede, Żabson, ReTo, Subarugang, a afterparty do białego rana rozrkęcą najlepsi DJ’e z północy Polski.
Kolejny raz odbędą się zawody taneczne HYPE UP, w którym zmierzą się najlepsi tancerze z całego kraju. Dodatkowe atrakcje to Open Skatepark, poducha do skakania, Chillout Zone, targi branżowe, zlot foodtracków oraz cała masa innych świetnych rzeczy! Nie można zapomnieć o ciekawych strefach sponsorskich – Monster Energy, Browaru Amber oraz marki odzieżowej Cropp.
Cropp Baltic Games to przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe. Nie zabraknie również nowości w postaci konkurencji DIRT BMX oraz DIRT MTB, która została przypisana do przystanków Mistrzostw Świata w tej kategorii.
Zawody DIRT to nic innego jak ogromne loty na specjalnie przygotowanym torze wykonanym z piasku bądź drewna. MTB to skrót oznaczający rower górski. Połączenie konkurencji MTB z zawodami Dirtowymi to jedna z najbardziej popularnych i efektownych widowisk świata ekstremalnego.
Uczestników wydarzenia łączy wspólna zajawka i nieprawdopodobne wręcz porozumienie; takiej atmosfery serdeczności, otwartości i pozytywnego podejścia do świata, nie ma chyba nigdzie indziej.
Impreza odbywa się od 4 do 6 sierpnia br. Dołącz!
Informacje i program imprezy znajdziesz tutaj>>>>>