Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Czas na prawdziwą noworoczną bombę!

Nie macie planów na sylwestra! Martwi was to, że zanim impreza dobrze się rozkręci już będzie po wszystkim? Wybierzcie się na sylwestrowy wyjazd zimowy! Impreza trwa tu okrągły tydzień, a wy możecie ją spędzić razem z całą swoją ekipą lub poznać masę nowych ludzi!

W tym roku SnowCamp Team zabierze was do zupełnie nowej miejscówki Orcieres, która może stać się kolejnym przebojem na miarę francuskiego Risoul! Jak zawsze podczas wyjazdu czeka na was masa atrakcji, a w tym:


SILENT PARTY

Przestrzeń, dźwięk, bounce, te pojęcia nabiorą zupełnie innego znaczenia! Poddaj się fali klimatycznego, muzycznego szaleństwa w niecodziennym, silentowym wydaniu! Poczuj to!


YouTube BATTLE

Tego jednego wieczoru stoczycie prawdziwą bitwę o uwielbienie SnowCampowego tłumu! To wy zadecydujecie jakie klimaty zagoszczą na parkiecie! Szykujcie sprzęt i gromadźcie gigabajty dobrej muzy! Szansa jest tylko jedna!


Small AIR

Czujesz się mocy w snowparku? Sprawdź się! Albo nie … to my sprawdzimy Ciebie!


TOTAL freestyle Session

Jak freestyle, to po całości! Walka rozegra się głównie w waszych głowach! Przełamcie bariery, przekroczcie granice i pokażcie co dla was znaczy słowo „freestyle”.


Olie HOP

Czyli mały challenge w dobrym, rozrywkowym wydaniu przy wsparciu i dopingu SnowCampowych towarzyszy!


MONSTER Ride

Wielkie zielone Mostery nawiedziły Orcieres Merlette – Przygotujcie zbroje i ujarzmijcie niepokorne gady! Pół królestwa i księżniczkę (lub księcia) ogarniemy w międzyczasie!


FIRST CHAIR LAST CALL

Te zawody są tylko dla najbardziej wytrwałych zawodników! Dacie rade?


MEETEING Point

Codziennie, klasycznie, chillout’owo, imprezowo! Ta strefa jest dla was! Każdego dnia będziemy towarzyszyć wam podczas szaleństw na deskach i po deskach! Zaczniemy od intensywnego, Monsterowego warm up’a by później rozkręcić was na dobre przy okazji apres ski, zawodów, konkursów z nagrodami i innych SnowCampowych aktywności!


Oczywiście do tego dorzucamy najlepsze imprezy klubowe i totalnie kozackie towarzystwo! W skrócie: MUST BE!

Szczegóły jak zawsze na http://www.snowcamp.pl

(promocja)