Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„Cztery Pory Roku – Jesień” – 15 – 20 października 2012 r.

Posiadasz wiedzę, ale brak Ci umiejętności, aby ją efektywnie wykorzystać? Chcesz się ciągle rozwijać? Korzystasz z każdej okazji do zdobywania kompetencji? Jeżeli TAK, to Region Lubelski Forum Młodych PKPP Lewiatan po raz kolejny ma dla Ciebie ciekawą propozycję.

Wyznacz swój cel, świadomie i efektywnie go realizuj, a MY Ci w tym pomożemy.Przygotowaliśmy cykl profesjonalnych szkoleń z dziedziny planowania oraz inwestowania.

„Cztery Pory Roku – Jesień” w dniach 15 – 20 października 2012 r. to doskonała okazja do zdobycia cennych wskazówek, podniesienia kompetencji w różnorodnych dziedzinach oraz poznania doświadczeń osób związanych z biznesem.W ramach lubelskiego projektu oddział FM Lewiatan zaprasza na szkolenia m.in. z analizy technicznej oraz fundamentalnej, relacji inwestorskich, ekspansji na rynki zagraniczne, strategie rozwoju i promocji biznesu, rozwijania w sobie przedsiębiorcy, wprowadzania zmian w firmie i zarządzaniu oraz na panel dyskusyjny o tematyce najbardziej atrakcyjnych okazji inwestycyjnych dla początkujących.Weź udział w niesamowitych szkoleniach!Wybierz swoją drogę już tej jesieni!

Zainwestuj w przyszłość z Forum Młodych Lewiatan! Bądź kreatywny – Obudź w sobie przedsiębiorczość!

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej poświęconej projektowi: http://jesien.czterywroku.pl