Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Czy sądzisz, że umiejętności komunikacyjne są ważnym elementem Twojego życia?

12 maja o godz. 18.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się największa, studencka konferencja rozwojowa w Katowicach.

„Level-UP”, czyli poziom w górę, tak nazywa się wydarzenie skierowane do studentów i absolwentów Śląskich uczelni wyższych. Tematem przewodnim będą mechanizmy komunikacyjne (w tym premiera komunikacji ekstrakcyjnej), jako umiejętność na drodze do osobistej efektywności i sukcesu zawodowego, a który przedstawi Krzysztof Sarnecki, zawodowy negocjator oraz konsultant i trener biznesu o międzynarodowym doświadczeniu.

Wystąpi także gość specjalny – Mieczysław Bieniek – niesamowity górnik podróżnik, który po wypadku w kopalni zwiedził ponad sto krajów na całym świecie. W swoje 50-te urodziny spotkał się z Dalajlamą, a Świętego Mikołaja odwiedził na rowerze! Poznasz człowieka, który pokaże Ci, że zawsze jest właściwy czas, by przeżyć coś wyjątkowego.

Organizatorem wydarzenia jest AKADOS – Akademia Dobrego Startu, dynamicznie rozwijająca się organizacja społeczna, pracująca na rzecz młodych ludzi w Polsce – jej celem jest zwiększanie konkurencyjności studentów na polskim rynku pracy. Tworząc konferencję, AKADOS współpracuje ze Studenckimi Biurami Karier oraz największymi organizacjami studenckimi min.: AIESEC, Board of European Students of Technology, Erasmus Students Network, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

 

Zapraszamy wszystkich młodych, odważnych i chcących się rozwijać!