Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Czy tabaka jest zdrowa?

Tabaka trafiła do Europy na przełomie XV i XVI wieku. Jej sprowadzenie miało związek z odkryciem Ameryki – od pokoleń była stosowana przez rdzennych mieszkańców tego kontynentu. Na przestrzeni stuleci zyskała uznanie oraz rzesze entuzjastów również w Europie.

Lekarze nie bez powodu przypisywali tabace właściwości lecznicze; miała bowiem pozytywnie wpływać na przypadłości związane z bólami, stanami zapalnymi czy problemami oddechowymi.

Również w Polsce szybko zainteresowano się tabaką. W niektórych regionach jest ona popularna do dzisiaj i stała się nierozerwalnym elementem miejscowych tradycji i folkloru.

Przykładem są Kaszuby, na których odbywa się festiwal mający na celu promocję tabakowych tradycji regionu: Festiwal Tradycji Kaszubskich – Mistrzostwa Polski w Zażywaniu Tabaki. W tym roku, ta ciesząca się dużą popularnością impreza, odbyła się po raz piętnasty. Wydarzenie wspierała Ozona Snuffy Weiss. Beztytoniowa, biała „tabaka” skierowana do młodych, świadomych odbiorców, chcących łączyć lekką zabawę z rekreacją.

Produkowany na bazie cukru winogronowego, mentolu, mączki ryżowej i olejków eterycznych Snuffy, jest dobrym przykładem nowoczesnego produktu, łączącego zdrowy styl życia i rekreacyjny charakter. Dodatkowo pozwala udrożnić górne drogi oddechowe i nawilżyć śluzówkę nosa. Ozona Snuffy Weiss powoduje też przyjemne uczucie orzeźwienia, dodającego masę energii.

Właściwości Snuffy’ego, połączone z atrakcyjną formą zażywania sprawiły, że produkt szybko zyskał popularność na całym świecie. Doceniają go zwłaszcza młode osoby, chcące podkreślić swoją niezależność. Snuffy polecany jest też wszystkim entuzjastom tabaki, którzy chcieliby korzystać z dobrodziejstw jej zażywania, a które obawiają się działania nikotyny.

TTI Poland dba o to, by klient otrzymał produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną, kompleksową obsługę. Biała „tabaka” jest coraz bardziej popularna nie tylko w kręgach młodych uczestników imprez towarzyskich, ale i wśród sportowców, jako idealny środek odświeżający i pomocny przy przeziębieniach. Przynosi ulgę w czasie nieżytów górnych dróg oddechowych, odkaża i odświeża.

Gdzie można nabyć Ozona Snuffy Weiss? W trafikach, sklepach tytoniowych, niektórych kioskach czy stacjach benzynowych. Jednak najprostszą drogą, ogólnodostępną, i w dodatku bezpłatną, jest udział w konkursie na Facebooku Snuffy Weiss. Konkurs jest bardzo łatwy; aby wygrać, wystarczy uważnie przeczytać powyższy tekst i oczywiście poprawnie wypełnić konkursowe zadania. I już można osobiście sprawdzić działanie Ozona Snuffy Weiss. Przewidzieliśmy także nagrody specjalne. Jakie? Nie czekaj, sprawdź tutaj i weź udział w akcji! Nagrody czekają!