Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

Decathlon Sp. z o. o.
adres (Centrala): ul. Geodezyjna 76, 03-290 Warszawa
strona www:  www.decathlonkariera.pl

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Decathlon w Polsce to 59 sklepów, 2 magazyny oraz ponad 3500 pasjonatów sportu. Na co dzień możesz spotkać ich nie tylko, w naszych sklepach stacjonarnych, ale również na licznych zawodach, eventach czy boiskach sportowych.

 

Decathlon sprawdza się w sporcie, ponieważ tworzą go… sportowcy. Sportowcy, którzy projektują, testują i sprzedają nasze produkty. Znamy je więc z pierwszej ręki. Nogi zresztą też. Wszystko po to, aby każdy mógł z satysfakcją uprawiać swój ulubiony sport 🙂

 

W TWOIM CV SZUKAMY SPORTU

 

Otóż to! Pokaż nam swoim CV, że tak jak my sprawdzasz się w sporcie. W jaki sposób? Wszystko w Twoich rękach, nogach i głowie 🙂 Szukamy osób aktywnych, które chętnie połączą swoją sportową pasję z pracą. Dzień bez treningu jest dla Ciebie dniem straconym? Uwielbiasz sport i chciałbyś dzielić się tą pasją z innymi? Lubisz pracować nie tylko samodzielnie, ale również w grupie? A do tego masz odwagę żeby podejmować samodzielne decyzje i wdrażać swoje pomysły? To się dogadamy! U nas nie potrzebujesz doświadczenia. Pomożemy Ci się wdrożyć i wspólnie zadbamy o Twój dalszy rozwój.

 

 

WITALNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ TO NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI!

 

W Decathlon każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby upowszechniać radość i korzyści płynące z uprawiania sportu. Chcemy, aby na całym świecie sport stał się jeszcze bardziej dostępny dla wielu ludzi. W każdym sklepie Decathlon zatrudniamy wyłącznie sportowych pasjonatów, a największy wybór sportowych produktów pod jednym dachem to nasz wyróżnik na rynku. Nasze dwie wartości to witalność i odpowiedzialność. WITALNOŚĆ to życie, intensywna aktywność, energia, werwa i siła. To zdolność przekształcania trudności w szanse. To odwaga i entuzjazm, nieustanne poszukiwanie postępu i rozwoju w naszej codziennej pracy. Bycie ODPOWIEDZIALNYM oznacza umiejętność podejmowania decyzji i realizowania swoich postanowień. Możesz popełniać błędy ponieważ na nich się uczymy.

 

 

BENEFITY

 

 

Grafik dopasowany do Twoich potrzeb

 

Studiujesz? Prowadzisz zajęcia w klubie? Masz swoje pasje, które chcesz rozwijać? My to rozumiemy! Wspólnie dogramy Twój grafik.

 

Karta Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich

 

To już oczywistość, ale nie wypada nie wspomnieć, że też ją oferujemy. Możesz z nią ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć… ile tylko chcesz!

 

Opieka medyczna i ubezpieczenie

 

Wszyscy, nie tylko sportowcy, wiedzą jak ważne jest zdrowie. Od pierwszego dnia masz zapewnioną opiekę medyczną.

 

Korzystaj z produktów

 

Oprócz zniżki na nasze produkty będziesz też mieć możliwość stania się ambasadorem naszych produktów. Testuj je tak jak lubisz najbardziej, a potem zdaj nam relację. A! Na święta i z okazji Dnia Dziecka dostaniesz też przedpłacone karty na zakupy! Korzystaj do woli!

 

Akcjonariat pracowniczy

 

Z naszymi pracownikami dzielimy się wypracowanym zyskiem – w końcu wszyscy na niego pracujemy. Jak? Wystarczy, że zainwestujesz w nasze akcje.

 

Nowoczesna platforma szkoleniowa

 

U nas każdy ma możliwość zaplanowania własnej ścieżki rozwoju. Gwarantujemy szkolenia, które są dostępne już od pierwszego dnia pracy.

 

Sportowa integracja

 

Dobrze zintegrowany zespół to podstawa. Wiemy o tym nie od dziś. Każdy zespół świętuje swoje sukcesy na wspólnych wyjściach i wyjazdach.

 

Proces rekrutacyjny

To jak? Chcesz się z nami sprawdzić w sporcie? To proste!

 

ETAP #1  WYŚLIJ SWOJE CV

Wybierasz ofertę pracy, która Cię zainteresowała, wypełniasz formularz rekrutacyjny, dołączasz swoje CV i już! Na tym etapie chcemy się dowiedzieć w jakim sporcie sprawdzasz się najlepiej, więc nie zapomnij o tym wspomnieć. Nasz zespół rekrutacyjny dokona wstępnej selekcji i przekaże Twoje CV dalej…

ETAP #2  MY ZADZWONIMY DO CIEBIE

Po pozytywnej selekcji CV zadzwonimy do Ciebie. Porozmawiamy chwilę i o Tobie (czym się zajmujesz, co lubisz) i o nas, czyli o tym, co możemy Ci zaoferować. Śmiało możesz też zadawać nam pytania!

 

ETAP #3  ZAPROSIMY CIĘ NA ROZMOWĘ

Chętnie się z Tobą spotkamy, aby porozmawiać o Twojej sportowej pasji, motywacji do pracy w Decathlon i planach na przyszłość. Zaprosimy Cię do jednostki, do której aplikowałeś. To moment kiedy poznasz swojego Managera lub członka nowego zespołu. Czasami po spotkaniu wybieramy się na wspólny trening!

 

ETAP #4  OTRZYMUJESZ DECYZJĘ

Bez względu na wynik wcześniejszych etapów dostaniesz od nas informację zwrotną. Jeżeli Twoja kandydatura była najlepsza powiemy Ci o tym podczas rozmowy telefonicznej. Potem już tylko kwestie formalne – zaprosimy Cię do siebie, aby podpisać umowę. Umowę o pracę oczywiście, bo to u nas standard. No i witaj na pokładzie!

 

Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie www.decathlonkariera.pl

 

 

 

 

Oferty pracodawców