Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

DELFINY I WIELORYBY 3D

PLEMIONA OCEANÓW – trójwymiarowa premiera już na gigantycznym ekranie kina Orange IMAX Kraków

Zanurkuj w „Delfiny i Wieloryby 3D. Plemiona Oceanów” w trójwymiarowy, fascynujący i niezwykle mokry świat podwodnych przygód! 
Organizatorzy zabiorą  Cię w podróż poprzez olśniewające rafy koralowe na Bahama po ciepłe głębiny egzotycznych wód Królestwa Tonga, by przybliżyć historię ocalałych plemion oceanów.
W tej przepięknej rodzinnej przygodzie, by doświadczyć bliskości jednych z najbardziej niesamowitych morskich ssaków, widz ubiera okulary 3D dokładnie w ten sam sposób jak nurek maskę do nurkowania i dzięki trójwymiarowej technologii kina Orange IMAX podpływa tak blisko dzikich delfinów i wielorybów, że czuje ich dotyk!
Dzięki technologii popłyniecie aby podejrzeć codzienne życie delfinów i wielorybów, w którym małe i gigantyczne ssaki współdziałają ze sobą, bawią się, komunikują, rozmnażają, migrują i walczą o przetrwanie.

Film Delfiny i Wieloryby 3D pomoże zrozumieć potrzebę ochrony tych niezwykłych ssaków w czasach destrukcji ich środowiska naturalnego i zubożenia ich naturalnych łowisk.

Przyłącz się do zespołu zafascynowanych badaczy oceanów, twórców takich filmów jak „Rekiny 3D” i „Perła Oceanów 3D” i doświadcz niezapomnianych emocji nurków, dokumentujących życie pełnych wdzięku, majestatycznych, zagrożonych wyginięciem delfinów i wielorybów.

Delfiny i Wieloryby 3D. Plemiona oceanów – trójwymiarowa podróż już od 13 czerwca na gigantycznych ekranach kin Orange IMAX Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań i Łódź.

Nie przegap najbardziej ekscytującej, oceanicznej przygody tego roku!