Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dla przyszłych liderów świata finansów

Startuje międzynarodowy konkurs dla przyszłych liderów świata finansów.

ACCA przygotowało wyjątkowy konkurs sprawdzający praktyczną wiedzę z zakresu finansów dla studentów uczelni wyższych chcących przekonać się, czy są gotowi do zostania przyszłymi liderami finansów.
Konkurs jest szczególnie adresowany do wszystkich studentów studiów licencjackich lub magisterskich (niezależnie od uczelni, trybu czy formy studiów) chcących, przy okazji sprawdzania swojej wiedzy finansowej, zmierzyć się ze studentami z 17 krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Konkurs jest jednoetapowy i składa się z 30-minutowego testu złożonego z 30 autentycznych pytań wziętych z egzaminów ACCA (F2 Management Accounting oraz F3 Financial Accounting) sprawdzających praktyczną wiedzę z zakresu finansów. W ramach przygotowania warto skorzystać z bezpłatnych zasobów edukacyjnych udostępnionych przez ACCA.

Test odbędzie się online w dwóch turach – do wyboru we wtorek 21 listopada o 18:00 lub w sobotę 25 listopada o 10:00 (czasu polskiego).

Dla najlepszych uczestników (z największą liczbą poprawnych odpowiedzi w najkrótszym czasie) przewidziane są atrakcyjne nagrody:

  • miejsce – Samsung Galaxy Tab S3
  • miejsce – Samsung Galaxy Tab A
  • miejsce – Lenovo Yoga Tab 3

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne potwierdzenie uczestnictwa w konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi w tygodniu rozpoczynającym się 4 grudnia.
Rejestracja trwa do 17 listopada do końca dnia.

Szczegóły konkursu oraz formularz rejestracyjny są dostępne tutaj >>>