Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dni Karier 2014 Studenci zwiększają szansę zatrudnienia swoich kolegów.

Dni Kariery® to największe targi praktyk, pracy i staży organizowane przez studentów dla studentów. Koordynatorem ogólnopolskim tegorocznej edycji, jest dwudziesto dwu letnia blondynka, która w tegorocznej edycji widzi szansę na zwiększenie wiedzy młodych ludzi na temat realiów rynku pracy w Polsce. Zajrzyj do Katowic 16 października lub do Warszawy 20 i 21 października, aby dać szansę swojej karierze!

Tegoroczna edycja, to już 22 wydanie Dni Kariery®. To jedna z najstarszych inicjatyw AIESEC Polska – globalna organizacja, prowadzona przez młodych ludzi, która poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwia studentom rozwój osobisty i profesjonalny.
Na jesieni, targi odbędą się w Katowicach oraz w Warszawie. Edycja w Katowicach odbędzie się 16 października w Budynku Altus. Natomiast w Warszawie w Szkole Głównej Handlowej targi zostały podzielone na dwa dni – 20 i 21 października. Ogólnopolskim Partnerem Strategicznym tej edycji Dni Kariery® został Lidl Polska, co udawadnia, że współpraca między studentami i sektorem biznesu jest możliwa!
Choć co roku w Polsce, organizowanych jest wiele wydarzeń tego typu, Dni Kariery® organizowane są z perspektywy studenckiej, w związku z czym odpowiadają aktualnym zapotrzebowaniom i zainteresowaniom środowiska akademickiego. W ciągu dnia targowego, podczas rozmowy z przedstawicielami firm można, w nieformalnej atmosferze, dowiedzieć się szczegółów dotyczących rekrutacji oraz wzajemnych oczekiwań wiążących się z przyszłą współpracą. Szeroki wachlarz ofert pracy, praktyk i staży z całą pewnością pozwoli każdemu zainteresowanemu znaleźć swój sposób na rozpoczęcie lub rozwinięcie kariery zawodowej.
Podczas Dni Kariery będzie można nie tylko zapoznać się z najlepszymi i najnowszymi ofertami pracy, praktyk i staży. Polecamy zabrać ze sobą parę kopii CV, które przyda się, zarówno podczas rozmowy z przedstawicielami firm, jak i podczas konsultacji zawartości CV ze specjalistami w naszym CV Point.

Daj szansę swojej karierze i odwiedź nas w Katowicach oraz w Warszawie!