Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dni Kariery – pierwszy krok na ścieżce do Twojej kariery

Dni Kariery® to jedne z największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży, w tegorocznej edycji bierze udział ponad 60 firm. Poznańska edycja odbędzie się 17 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich, pawilon numer 6. Organizatorem wydarzenia są studenci z międzynarodowej organizacji AIESEC.

Dni Kariery® odbywają się od ponad 20 lat, w dziesięciu największych ośrodkach akademickich w Polsce. Z roku na rok organizatorzy zapraszają przedstawicieli różnorodnych firm, z prawie wszystkich branż. Oferty znajdą zarówno studenci kierunków ekonomicznych, technicznych jak i humanistycznych. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie  www.dnikariery.pl i pobrać bezpłatny bilet upoważniający do wejścia na teren targów.

Dni Kariery® to okazja do osobistego spotkania z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami i zadania im pytań. Pracownicy ponad sześćdziesięciu firm, które biorą udział w targach, przedstawią oferty pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Uczestnicy, poprzez rozmowę mogą uzyskać informacje na temat procesów rekrutacji, wymagań oraz oczekiwań firmy.

Więcej informacji na oficjalnej stronie: www.dnikariery.pl lub na www.facebook.com/DniKariery

 

Organizatorem Dni Kariery® jest AIESEC – międzynarodowa organizacja studencka kreująca postawy liderskie wśród młodych ludzi, działająca w 124 krajach i zrzeszająca ponad 80 tysięcy studentów.

Kontakt z mediami:

Michał Depa

michal.depa@dnikariery.pl

+48 881-951-799