Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dni Kariery® w Poznaniu

Już 15 marca 2010 roku w Budynku Głównym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędą się największe targi pracy, praktyk i staży Dni Kariery®, organizowane przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. Targi rozpoczynają się o godzinie 9 i trwać będą do godziny 16.

Dni Kariery® to największe przedsięwzięcie na rynku pracy i wśród społeczności studenckiej, które odbywa się już od 19 lat w największych ośrodkach akademickich w Polsce. W tegorocznej poznańskiej edycji weźmie udział ponad 40 firm.
 
Targi te dają studentom możliwość spotkania się z przedstawicielami znanych i renomowanych, polskich i zagranicznych firm, reprezentujących różnorodne branże. Studenci mają możliwość dowiedzieć się bezpośrednio od przedstawicieli firm, jakie możliwości kariery zawodowej oferuje dana firma.
 
Dni Kariery® to również możliwość wzięcia udziału w 44 bezpłatnych szkoleniach w ramach Akademii Umiejętności. Szkolenia będą się odbywały w dniach 15-18 marca 2010 roku. Warsztaty będą prowadzone przez profesjonalistów, przez co będzie podnieść swoje kwalifikacje oraz poszerzyć swoje umiejętności . Szkolenia będą dotyczyć zarówno umiejętności miękkich jak i twardych.
 
Więcej informacji oraz zapisy na szkolenia na www.dnikariery.pl