Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dni Kariery w Warszawie

26 października pod gmachem Szkoły Głównej Handlowej odbędą się największe w Polsce targi pracy, praktyk i staży – DNI KARIERY. To już 19 edycja warszawska, a projekt odbywa się w największych miastach akademickich w kraju.

Dni Kariery cieszą się popularnością zarówno wśród studentów, absolwentów, młodych ludzi na starcie kariery zawodowej i…pracodawców! To idealna okazja do zdobycia kontaktów na przyszłość w najlepszych firmach z różnych branż. Uczestnicy w luźnej atmosferze rozmowy mogą przedstawić swoje CV, zapytać o możliwości rozwoju w interesujących ich działach firm, a nawet…znaleźć pracę, czy praktykę! Potwierdzają to setki zadowolonych studentów i firm, które w ten sposób powiększyły swoje zespoły.
 
Wagę targów podkreśli w symbolicznym otwarciu Targów prof. Krzysztof Rybiński, autorytet w dziedzinie ekonomii. Podkreśla to rangę wydarzenia i wagę tej inicjatywy dla sytuacji na rynku pracy. Ci, którzy pragną osiągnąć na nim sukces, rozwijać się i znaleźć satysfakcjonujące zajęcie – niech korzystają z narzędzi, które dają Dni Kariery!
 
A to nie wszystko, z czego można skorzystać. W dniach 25-28 października odbędzie się integralna część Dni Kariery: Akademia Umiejętności. Uczestnicząc w bezpłatnych szkoleniach buduje się swój wizerunek w oczach przyszłego pracodawcy. Nie tylko dlatego, że można uzyskać certyfikat, wygrać konkurs, pracować nad case study. Te szkolenia to źródło kluczowych umiejętności oczekiwanych przez każdego pracodawcę! Motywacja, autoprezentacja, efektywna praca i nauka, zarządzanie zespołem, projektem, pozycja lidera… Jednocześnie szkolenia dotyczące przyszłościowych branż – niezależnie od tego, czy interesuje Cię marketing, bankowość, czy biotechnologia: znajdziesz to, o co trudno na uczelni, co wymagane w każdej pracy i…doceniane przez pracodawcę!
 
Dni Kariery dają jeszcze więcej. Spotkaj się z autorytetami życia publicznego w cyklu wykładów „Otwórz Oczy i Posłuchaj” – 26 października o 18:30 na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW wystąpi prof. Krzysztof Rybiński oraz gen. Sławomir Petelicki, pierwszy generał GROM. Wydarzenie będzie prestiżowe – wykłady będą nagrywane, a na uczestników czekają prezenty! Prof. Rybiński pokaże, czy skok cywilizacyjny młodego pokolenia Polaków to rzeczywistość, czy propaganda. To cenna wiedza, aby wykorzystać istniejące na rynku pracy możliwości i przewidzieć zagrożenia. O zarządzaniu ryzykiem osobistym, firmy oraz Państwa opowie gen. Petelicki. To fascynująca opowieść o przywództwie w praktyce, opanowywaniu ryzyka.
Z kolei 25 października na Wydziale Prawa i Administracji UW, o 18:45 wystąpi założyciel stowarzyszenia Fair Play – Marcin Gomoła. Rola samorządów zawodowych, znaczenie dla interesu publicznego i dostęp do zawodów prawniczych będą przedmiotem gorącej dyskusji, do której zapraszamy studentów każdego kierunku studiów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych.
Warto otworzyć oczy na rzeczywistość. Przyjść. Posłuchać.
 
Organizator, AIESEC Polska zaprasza na: www.dnikariery.pl.