Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dni Zdrowej Skóry w całej Polsce

Do 13 lipca w dwunastu miastach na terenie całej Polski każdy będzie mógł skorzystać z darmowej i indywidualnej diagnozy, wykonanej przez specjalistę.

W 2008 roku Vichy Laboratoires pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego ponownie organizuje w Polsce Dni Zdrowej Skóry. W ramach akcji odbędą się bezpłatne badania dermatologiczne, wykonane najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym (melanometr, higrometr, kamera UV, dermoanalizer, sebum tester), zachęcające do świadomej pielęgnacji własnej skóry.
Zapisy na wizyty w gabinetach dermatologicznych: w godzinach 10.00 – 17.00 pod numerem infolinii programu DZS: 0 801 140 140.
W związku z bardzo ogólną wiedzą polskiego społeczeństwa na temat ochrony i pielęgnacji skóry, głównymi tematami konsultacji i warsztatów w czasie tegorocznych Dni Zdrowej Skóry będą: ochrona przeciwsłoneczna, starzenie się skóry, niedoskonałości skóry, makijaż korekcyjny, skóra męska.
W tym roku w Polsce, w centrach zorganizowanych przez Vichy, gabinetach dermatologicznych i mini centrach zdrowej skóry, które będą mieścić się w aptekach, planowane jest przebadanie 30 000 pacjentów.
W okresie od 26 maja do 13 lipca w dwunastu miastach na terenie całej Polski (Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Gdynia, Kielce, Gorzów Wielkopolski) każdy będzie mógł skorzystać z darmowej i indywidualnej diagnozy, wykonanej przez specjalistę.
Więcej informacji na stronie www.dnizdrowejskory.pl