Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Do wygrania w konkursie, cz.1

Karierowy konkurs –SuperPraca z Eurostudentem trwa! Polub nasz profil na Facebooku, w komentarzu pod postem konkursowym opisz swoją wymarzoną SuperPracę i wygraj atrakcyjne nagrody, w tym:

Gry od  Wydawnictwa Granna!

 

Capital

Warszawa to miasto wyjątkowe. Mówi się o nim, że „przeżyło własną śmierć” i jest w tym sporo prawdy. Stolica Polski została w większości zniszczona podczas drugiej wojny światowej, a jej odbudowa była wyjątkowym procesem urbanistycznym. Miejska tkanka Warszawy to połączenie wytwornych budynków z czasów saskich, architektury międzywojennej, socjalistycznych bloków i współczesnej zabudowy.

W grze Capital zadaniem gracza będzie budowa jednej z dzielnic Warszawy. Czy warto inwestować w dzielnice mieszkalne, a może skupić się na kompleksach handlowych? Czy rozwinięcie transportu miejskiego będzie bardziej opłacalne niż budowa obiektów kulturalnych? Postawić na tereny zielone, czy może na obiekty przemysłowe?

Capital to kolejna gra z serii Granna Expert, która rozrusza Wasze szare komórki!

 

 

Podaj hasło

Gracze dzielą się na dwie drużyny. Zadaniem obu zespołów jest podanie jak największej liczby haseł, które pasują do danej kategorii oraz zawierają wskazaną literę. Wszystko dzieje się pod presją czasu, który odmierza klepsydra. Podaj hasło to szalona gra imprezowa, w której liczy się kreatywność, refleks i szybkość myślenia.

W poręcznym opakowaniu znajdziecie:

  • 24 znaczniki,
  • 18 kart punktacji,
  • klepsydrę,
  • 56 kart tematów/liter,
  • 16 kart pozycji,
  • instrukcję.
    Proste zasady i megaemocje!