Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Do wygrania w konkursie, cz.3

Karierowy konkurs – określ swoje cele na 2019 rok z Eurostudentem trwa! Polub nasz profil na Facebooku, w komentarzu pod postem konkursowym opisz, jakie cele wyznaczyłeś sobie na 2019 rok i wygraj atrakcyjne nagrody, w tym:

Książki od Grupy Wydawniczej K.E. Liber

Keri Smith, Zniszcz ten dziennik wszędzie!

 

„Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie!” w zupełnie nowej odsłonie! Jakiej? Kieszonkowej! To oznacza, że teraz każdą wolną chwilę będziecie mogli poświęcić na kreatywną destrukcję –wersję mini można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Bez problemu zmieści się w niewielkiej torebce, a nawet w kieszeni.

Nie tylko format stanowi nowość. W nowym wydaniu czekają na Was kolejne polecenia, a wraz z nimi świeża porcja wyzwań. Część zadań znacie z poprzedniej edycji (autorka wybrała te najlepsze) i możecie podejść do nich w zupełnie inny sposób!

 

 

 

 

Philip Carter, 250 łamigłówek i zagadek logicznych, czyli fitness dla umysłu

 

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważna jest sprawność fizyczna, ale dopiero zaczynamy rozumieć, że mózg również trzeba ćwiczyć. Pobudzając go wyzwaniami, myślimy szybciej, bardziej kreatywnie i logicznie.

250 łamigłówek i zagadek logicznych, czyli fitness dla umysłu to zbiór ćwiczeń o różnym poziomie trudności, stworzonych tak, aby być wyzwaniem dla czytelnika i pomóc mu rozwijać różne obszary mózgu. Poćwiczymy bystrość, zdolności numeryczne i werbalne, pamięć, myślenie logiczne i kreatywne. Książka rozpoczyna się od testu IQ i kończy sprawdzianem, który pokaże, jaki zrobiliśmy postęp.

Wciągające i rozwijające zadania autorstwa Philipa Cartera pomogą ci zachować umysł w świetnej formie!

Philip Carter jest ekspertem w dziedzinie testów IQ, autorem i współautorem wielu książek na temat sprawności umysłowej, m. in. 400 łamigłówek i testów IQ i 1000 testów IQ.