Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Do zobaczenia 12 października w Krakowie na XIV Targach Pracy UEK!

Już 12 października br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się XIV edycja Targów Pracy! Czekać będzie na Ciebie prawie 60 Wystawców! Będziesz miał okazję spotkać firmy m.in.
z branży finansów, bankowości, IT, marketingu i handlu.

Jak co roku, w programie przewidziano również prezentacje, podczas których eksperci przekażą
Ci swoją cenną wiedzę oraz opowiedzą o specyfice pracy w ich firmach. Oprócz tego, do Twojej dyspozycji będą również profesjonaliści z działów HR, którzy w specjalnie przygotowanym CV Point
z chęcią udzielą Ci wskazówek dotyczących przygotowania CV i listu motywacyjnego (pamiętaj o ich zabraniu!), a także doradzą Ci jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Kto wie, może dzięki rozmowie z rekruterem przejdziesz pierwszy etap rekrutacji w danej firmie? A to się zdarza podczas Targów Pracy UEK! Do Twojej dyspozycji będą również doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, którzy wesprą Cię w kreowaniu Twojej osobistej ścieżki zawodowej!

Sponsorem głównym wydarzenia jest State Street Bank. Do pozostałych Sponsorów należą: Brown Brothers Harriman, Capgemini Polska, Grupa Maspex, HedgeServ, Motorola Solutions, TeleTech.

Patronat honorowy nad Targami objęli: Dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie – Wacław Andruszko, Prezes Zarządu Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan – Marian Bryksy, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie – Jacak Pająk, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego
w Krakowie – Prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół. Partnerami wydarzenia są rówineż Careers in Poland, Eurostudent, Kariera w Finansach, RMF MAXXX. Partnerem merytorycznym jest portal Pracuj.pl.

Wart wiedzieć, że udział w Targach Pracy UEK jest całkowicie bezpłatny!

Więcej informacji znajdziesz na www.kariery.uek.krakow.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!