Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dołącz do PwC ‒ jednego z najlepszych pracodawców!

Doradzanie to nasza pasja. PwC w Polsce to ponad 4 700 pracowników, 8 biur, Financial Crime Unit w Gdańsku oraz dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. Nasza firma po raz kolejny została wyróżniona w rankingu Pracodawca Roku® AIESEC  – w tym roku zdobyliśmy 4. miejsce. Dołącz do nas i zmieniaj zasady gry!

PwC to więcej niż audyt – w naszych strukturach możesz sprawdzić się w zespołach takich jak: doradztwo biznesowe, prawne, podatkowe, technologiczne, cyberbezpieczeństwo, digital, innowacje, zarządzanie ryzykiem czy transakcje. Nasze usługi oferujemy firmom z bardzo różnorodnych branż – od energetyki, przemysłu i chemii, przez bankowość i ubezpieczenia, nieruchomości i sektor publiczny, po motoryzację, transport i logistykę. Każdy projekt to nowe wyzwanie – w PwC nie ma miejsca na powtarzalność i nudę. Dołącz do jednego z naszych zespołów!

PwC w liczbach

Jesteśmy międzynarodową firmą, która prowadzi działalność na skalę globalną. W firmie PwC pracuje 250 tys. osób w 158 krajach na całym świecie. Robi wrażenie? Nie bez przyczyny zaufały nam największe i najlepiej prosperujące firmy – świadczymy usługi dla 419 podmiotów z listy 500 Global Companies.

 

 

Jestem dumny z tego, że PwC jest tak różnorodną firmą, zarówno pod względem oferowanych usług, jak też fenomenalnego zespołu ekspertów. Współdziałamy, razem pracujemy na sukces, tworzymy zgrany team, którego członkowie troszczą się o siebie i wzajemnie się wspierają. Ludzie to moim zdaniem największa wartość naszej firmy. Praca z osobami nastawionymi na współpracę i sukces pozwala – mimo upływu czasu – zachować wysoki poziom entuzjazmu do realizacji kolejnych wyzwań. Siłą PwC jest połączenie różnorodnych talentów, doświadczeń i charakterów. Jesteśmy różni, ale łączą nas ciągła chęć rozwoju, ambicja, otwartość i pasja do tego, czym się zajmujemy. Tak, można śmiało powiedzieć, że doradzanie to nasza pasja.

Adam Krasoń, Prezes PwC w Polsce

 

 

Ludzie podstawą sukcesu

Największą wartością PwC są ludzie. Obecnie zatrudniamy w Polsce już prawie 5000 osób. Stawiamy na rozwój młodych ludzi. Ponad 70% naszej kadry to osoby poniżej 35. roku życia. Dajemy szansę studentom już od pierwszych lat studiów na zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych w ramach praktyk, staży i programów mentoringowych. Chcemy, aby mieli możliwość rozwoju oraz realną okazję do poznania branży. Dlatego też zawsze stawiamy przed nimi konkretne cele, zadania i zapewniamy wsparcie naszych ekspertów i doświadczonych pracowników. Rocznie przyjmujemy w całej Polsce kilkaset osób na płatne praktyki lub stanowisko konsultanta. Wszystkie osoby pracujące w PwC łączą: ambicja, chęć poznawania nowych rzeczy, rozwiązywania problemów i pracy przy różnorodnych projektach. Jesteśmy zespołem, w którym uczymy się od siebie nawzajem, wspieramy się i motywujemy do wspólnego osiągania celów.

Cenimy różnorodność, dlatego każdy znajdzie u nas obszar, w którym będzie mógł wykorzystać swój talent i realizować ambicje zawodowe.

 

————————————————————————————

Pracodawca Roku

4. miejsce w rankingu

Już po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym rankingu Pracodawca Roku®AIESEC. To dla nas ogromny sukces, jesteśmy dumni z tego, że studenci niezmiennie postrzegają naszą firmę jako atrakcyjnego pracodawcę. Cieszy nas to, że młodzi ludzie chcą z nami pracować i rozwijać się razem z nami.

Wejdź na www.pwc.pl/kariera i dołącz do najlepszych!

————————————————————————————

Praca zespołowa ma moc!

Relacje są dla nas bardzo ważne – szczerość, otwartość, wsparcie to wartości, na które stawiamy przy ich budowaniu. Wielu naszych pracowników kocha sport w różnych formach: jedni wolą biegi i maratony, inni stawiają na triathlon, wspinaczkę, siłownię czy ekstremalne wyzwania – takie jak np. runmageddon. Co łączy te aktywności? Do każdej z nich możecie znaleźć towarzystwo wśród członków teamu!

W czasie wolnym angażujemy się również wspólnie w różne akcje charytatywne – świąteczne kiermasze, akcje mikołajkowe na uczelniach i w biurach PwC, pomoc domom dziecka czy wolontariackie programy mentoringowe.

 

Od praktykanta do partnera – ścieżka kariery w PwC!

Co w najbliższym czasie?

Czerwiec: Dziękujemy naszym Influencerom za całoroczną współpracę
Lipiec / Sierpień: Widzimy się w naszych biurach na letnich praktykach WEX oraz TECH Summer Camp
Wrzesień: Startujemy z rekrutacją do Programu Data Talent Lab, witamy na pokładzie PwC nowych Konsultantów w dziale Audytu, na naszych kanałach social media przedstawiamy nowych Influencerów PwC