Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Doosan – stawiamy na rozwój. Spotkaj nas podczas XII edycji Jesiennych Targów Pracy i Przedsiębiorczości na Politechnice Śląskiej 25.10.2018 roku

Działalność w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie, światowej klasy technologie i innowacje, troska o bezpieczeństwo i środowisko – to wszystko wyróżnia Grupę Doosan. Doosan Babcock Energy Polska S.A. (dalej DBEP), wcześniej działająca pod szyldem spółki Energo Inwest, dołączyła do Grupy w 2007 r., a na rynku polskim obecna jest od ponad 25 lat.

DBEP to jeden z liderów sektora energetyczno-ciepłowniczego, specjalizujący się w dostarczaniu technologii i inżynierii dla sektora energetycznego oraz przemysłu.

Szkolenia dla pracowników

W DBEP każdy nowo zatrudniony pracownik otrzymuje wsparcie opiekuna, a także pakiet szkoleń adekwatnych do stanowiska, w obszarach takich jak: zarządzanie, finanse, IT czy HR. Firma także współfinansuje lub w pełni finansuje studia, organizuje również bardzo zróżnicowane kursy zewnętrzne, zawsze dobierane indywidualnie.

Indywidualne podejście do studenta

DBEP nie prowadzi sformalizowanych i grupowych programów praktyk i staży – każdy student, który chce odbyć praktykę, jest traktowany indywidualnie. Zainteresowani muszą złożyć podanie, umotywować w nim swój cel zawodowy i miejsce, w którym docelowo chcieliby się znaleźć w firmie. Dzięki takiemu podejściu student może wynieść więcej wiedzy praktycznej, którą będzie mógł wykorzystać w karierze zawodowej.

Kogo szuka Doosan?

Przede wszystkim magistrów inżynierów, inżynierów, absolwentów szeroko rozumianych kierunków technicznych: energetyki, mechaniki i budowy maszyn, elektrotechniki, automatyki i robotyki, mechatroniki, ale także ochrony środowiska, inżynierii chemicznej czy materiałoznawstwa. Doosan ceni osoby ambitne, pracowite, dyspozycyjne, kreatywne, chcące awansować i rozwijać się poprzez pracę. Zatrudnienie w firmie znajdą również specjaliści na stanowiskach takich jak: asystent inżynier, kierownik robót, technolog, programista czy diagnosta.

Z przedstawicielami firmy DBEP możecie się spotkać już niebawem, podczas XII edycji Jesiennych Targów Pracy i Przedsiębiorczości na Politechnice Śląskiej 25 października 2018 roku.

Listę aktualnych rekrutacji sprawdź na stronie:
http://www.doosanbabcock.com/pl/career/

Aplikuj na: rekrutacja@doosan.com

Zainteresowanych prosimy o kontakt!