Oferty pracodawców

Timac Agro

ul. Batorowska, 15 62-081 Wysogotowo

biuro@pl.timacagro.com

22.03.2024

Doradca Techniczno-Handlowy

Województwa:
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubuskie
  • mazowieckie
  • małopolskie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • łódzkie
Branże:
  • Rolnictwo / Ochrona środowiska
Typ:
  • praca

Pasjonujesz się rolnictwem? Dołącz do najlepszego zespołu Doradców Techniczno-Handlowych w kraju!

Twoje zadania to:

  • Wizyty w gospodarstwach i profesjonalne doradztwo w produkcji roślinnej i zwierzęcej.
  • Planowanie i raportowanie swojej pracy.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • Wizyty serwisowe w gospodarstwach.
  • Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje z nimi.
  • Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych.

Dołącz do nas jeśli:

  • Masz umiejętności handlowe.
  • Znasz branżę agro / znasz rynek rolniczy / masz doświadczenie w branży.
  • Posiadasz wyższe wykształcenie (mile widziane rolnicze).
  • Czerpiesz satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami.
  • Pasjonujesz się rolnictwem.
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • DAJEMY CI CZAS
    Pierwszą umowę otrzymujesz na 6 m-cy!
  • POMAGAMY
    Wsparcie zespołu / Regionalnego Dyrektora Sprzedaży
  • SUPER PROWIZJE
    Co miesiąc atrakcyjne prowizje od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych progów sprzedażowych!
  • NARZĘDZIA DLA CIEBIE
    Samochód służbowy, komputer, telefon z możliwością wykorzystania w celach prywatnych
  • SAMODZIELNE PLANOWANIE PRACY
    Zadaniowy czas pracy
  • PAKIET SOCJALNY
    Bezpłatna prywatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU, dopłaty do wypoczynku i rekreacji
  • FAIR PLAY
    Tylko umowa o pracę i tylko pełen etat
  • NIE STARTUJESZ OD ZERA
    Mamy rozbudowaną bazę Klientów!
  • GWARANTUJEMY
    Stabilne wynagrodzenie zasadnicze
  • OSZCZĘDZAJ CZAS
    Pracujesz blisko miejsca zamieszkania
  • KOMPLETNE WDROŻENIE
    6-tygodniowy pełnopłatny okres wdrożeniowy
  • UCZYMY
    Szkolenia (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika)

zobacz pełen profil pracodawcy