Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dracula: Początek

Wciel się w postać profesora Van Helsinga, nieustraszonego pogromcy wampirów. Podążaj tropem Księcia Ciemności. Przemierzaj ulice Londynu. Dokładnie przeszukuj poszczególne lokacje, współpracuj z osobami, z którymi się zetkniesz na swojej drodze, łam szyfry, otwieraj sejfy, wszystko to by w końcu pojmać najsłynniejszego hrabię – Draculę!

Na rynku ukazała się nowa gra „Dracula: Początek”. Opowiada ona historię znanego łowcy wampirów profesora Van Helsinga, który staje przed zadaniem swojego życia, ma pojąć hrabię Draculę. Co z przyczyn oczywistych nie będzie proste.
Akcja gry rozgrywa się w Londynie, Egipcie, Austrii i tajemniczej Transylwanii, gdzie profesor zawędruje w poszukiwaniu Draculi, tam pozna również historię najsłynniejszego wampira świata.Gra jest osadzona w mrocznym klimacie. Nastrój grozy i zła potęgowany jest przez bardzo dobrze dobraną ścieżkę dźwiękową, która idealnie wkomponowuje się w panujący nastrój. Grafika prezentuje się dobrze, jest wykonana solidnie i z dbałością o detale. Miejsca akcji z racji ich różnorodności umożliwiają wirtualne poznanie kawałka Europy i Afryki. Oprawa graficzna jest mocną stroną tej produkcji.
Wymagania sprzętowe są stosunkowo niewielkie. Gra pójdzie na średniej jakości laptopie 1GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB, 3 GB HDD. Do gry została dołączona instrukcja w formacie PDF oraz 10 minutowy poradnik, który  pozwoli nawet laikom na spróbowanie swoich sił z bardzo dobrą grą, jaką jest „Dracula: Początek”. Za dystrybucję tej gry na rynku polskim odpowiada firma City Interactive, która oferuje nam polską wersję językową.

Dystrybucja: City Interactive