Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

durex play – z przyjemnością

Marzysz o wspólnych chwilach z partnerem, które będą pełne uroku i wyjątkowych doznań?

Nie możesz doczekać się przyjemności, która pobudzi Twoje zmysł dotyku, zapachu, a nawet… smaku? Koniecznie wypróbuj NOWY LUBRYKANT DUREX PLAY o smaku i aromacie soczystej wiśni.

Wiecznie w biegu, jesteś zmęczona ciągłym stresem, obowiązkami, znużona codziennością… Nic Cię nie cieszy i nawet najprzyjemniejsze rzeczy stają się bezlitosną rutyną.

Znasz te uczucia? W takim razie nadszedł czas, żeby wszystko zmienić.

 

Nie poprawisz z dnia na dzień swojego stylu życia, nie łudźmy się, ale możesz spowodować, że codzienna gonitwa przestanie Cię dręczyć, dzięki czemu zaczniesz  cieszyć się ważniejszymi rzeczami.

 

Wspólne chwile z partnerem znów staną się pełne uroku i niesamowitych doznań!

Musicie zapomnieć o troskach dnia codziennego i poświęcić tylko sobie kilka intymnych chwil. Oczywiście, przy natłoku obowiązków nie jest to proste, kiedy cały czas zastanawiacie się, co należało zrobić, o czym zapomnieliście, jak uda się jutrzejsze spotkanie w pracy, czy dostaniecie urlop. Tak bez końca…

 

Spróbujcie pomóc sobie nawzajem – zorganizujcie wspólny wieczór, który na długo zostanie w Waszej pamięci. Skupcie się na sobie, dopieśćcie wszystkie  zmysły, a zanim spostrzeżecie, troski dnia codziennego odpłyną  daleko w nieznane.

Możecie to zrobić na setki różnych sposobów – rozwiązania podpowie Wam wyobraźnia.

 

Na początek proponujemy kilka drobiazgów, które pomogą Wam we wspólnej wędrówce ścieżkami Waszych zmysłów. Reszta będzie należała już tylko do Was.

 

Świece zapachowe, stworzą wyjątkowy nastrój wypełniając sypialnię delikatnie migotającym blaskiem oraz setką zmysłowych światłocieni, przyniosą  także kojący aromat, który przeniesie Was daleko do sekretnego ogrodu, orientalnych wnętrz lub wprost na magiczne wrzosowiska.

 

Romantyczny obraz pozwoli zapomnieć o szarej rzeczywistości i powrócić myślami do romantycznych chwil spędzonych tylko we dwoje.

 

Słodycz czekoladek podawanych sobie nawzajem, będzie wspaniałym początkiem i smakowitym elementem gry wstępnej.

I wyjątkowe żele, dające unikalne efekty i pozwalające na niczym nieograniczone eksperymenty oraz zmysłowe doznania. Delikatny masaż, pieszczoty całego ciała oraz kolejne etapy gry miłosnej odkryją przed Wami zupełnie nowe obszary odczuć zmysłowych. Doznania, których nie znaliście, a których długo nie zapomnicie…

Po tak spędzonym wieczorze w zupełnie innych nastrojach rozpoczniecie nowy dzień i z rozkoszą będziecie czekać na kolejny, upojny wieczór.

 

Durex Play –  żel intymny o smaku i aromacie soczystej wiśni

Nowość! Żel Very Cherry o wspaniałym zapachu oraz apetycznym smaku jędrnych i soczystych wiśni, dojrzałych w promieniach gorącego słońca.

  • intensywnie i owocowo pobudza
  • delikatnie nawilża
  • posiada zbalansowane pH
  • o lekkiej, nie wysychającej na skórze konsystencji
  • rozpuszczalny w wodzie
  • do stosowania z prezerwatywą