Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Duże możliwości rozwoju w Centrach Obsługi Klienta Diebold Nixdorf

Trwa rekrutacja do Diebold Nixdorf, czołowego producenta bankomatów i systemów obsługi płatności
w Europie i na świecie. Ciekawe stanowiska czekają.

Firma Diebold Nixdorf powstała z połączenia amerykańskiej firmy Diebold z niemiecką spółką Wincor Nixdorf. Działamy w 130 krajach i zatrudniamy niemal 25 tys. pracowników.

Dostarczamy rozwiązania i usługi w dziedzinie technologii płatności dla banków i firm handlowych. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Nasze Centra Obsługi Klienta w Polsce są zlokalizowane w: Warszawie, Krakowie i Szczecinie.

Zatrudniamy w nich ponad 600 specjalistów, którzy obsługują klientów w ponad 25 językach. Nasze Centra Obsługi Klienta nie są typowym call center czy też infolinią.

Pracownicy Diebold Nixdorf zapewniają wsparcie techniczne klientom korzystającym z usług i produktów Diebold Nixdorf oraz przekazują im wiedzę. W Diebold Nixdorf staramy się stworzyć naszym pracownikom warunki pracy, które zapewniają im komfort oraz możliwości rozwoju zawodowego. Nasze środowisko pracy jest przyjazne i wielokulturowe. Praca wśród obcokrajowców to także okazja do poznania ciekawych osób i różnych kultur.

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, zapewnimy Ci szkolenia, w ramach których otrzymasz wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Zadbamy, abyś mógł się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje.

Poza szkoleniami projektowymi oferujemy również szkolenia językowe.

Czekamy na Twoje CV!

Nasze aktualne oferty znajdziesz na

http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/wincor-nixdorf-sp.-z-o.o.,20015223/praca?__site=PL