Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dwa koncerty Raz Dwa Trzy

21 listopada będzie należał do zespołu Raz Dwa Trzy. Z uwagi na ogromne zainteresowanie widzów, w Wytwórni odbędą się dwa koncerty formacji Adama Nowaka. Pierwszy o godzinie 16:30, drugi o 20:00.

Sympatia łodzian dla zespołu Raz Dwa Trzy nie słabnie od wielu lat. Świadczy o tym nie tylko frekwencja na minionych koncertach, ale także fakt, że na trzy tygodnie przed planowanym na 21 listopada tego roku koncertem w Wytwórni bilety były już wyprzedane. Z uwagi na niesłabnące zainteresowanie widzów Klub Wytwórnia postanowił zorganizować dodatkowy koncert, który odbędzie się 21 listopada 2009 o godzinie 16:30.
 
Zespół wystąpi w składzie: Adam Nowak – śpiew, gitara, teksty. Jacek Olejarz – perkusja, Grzegorz Szwałek – akordeon, klarnet, Jarosław Treliński – gitara, Mirosław Kowalik – kontrabas. Muzycy wykonają utwory z ostatniej płyty formacji, zatytułowanej “Młynarski”, a także wcześniejsze przeboje.
 
„Cieszymy się z tego, że łodzianie tak chętnie uczestniczą w koncertach zespołu Raz Dwa Trzy. Mimo zakończonej sprzedaży biletów otrzymywaliśmy wiele telefonów i e-maili świadczących o niesłabnącym zainteresowaniu widzów tym występem” – mówi Mariola Wojtysiak, Prezes Toya Studios. „Postanowiliśmy zorganizować dla tych, którzy spóźnili się z zakupem biletu na godzinę 20:00, dodatkowy koncert o godzinie 16:30. Mamy nadzieję, że teraz już wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć Raz Dwa Trzy na żywo w Wytwórni” – dodaje.