Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Działamy z pasją

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym z siedzibą w USA, który czerpie z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji systemów sterowania. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia samochodów milionów kierowców na całym świecie.

Tworzymy przyjazne dla środowiska systemy sterowania dla największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, takich jak: BMW, FCA (Fiat Chrysler Automobiles), Ford, General Motors czy PSA Peugeot Citroen. Na całym świecie zatrudniamy 12000 osób, które łączy pasja do tworzenia innowacyjnych systemów kierowniczych. Jako pierwsza firma na świecie wdrożyliśmy do seryjnej produkcji układy kierownicze ze wspomaganiem elektrycznych, których globalnie wyprodukowaliśmy już ponad 30 milionów.

Pracę w Nexteer porównujemy do sportu zespołowego, którego zasady są proste: działamy z pasją i poczuciem obowiązku. Jako jedni z niewielu w branży oferujemy szansę na udział w projektach dla naszych globalnych klientów zaraz po zatrudnieniu.

Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki niezobowiązującej atmosferze pracy, czerpiemy z doświadczeń innych oraz liczymy się ze zdaniem naszych współpracowników. Czy jesteś gotów przyłączyć się do naszego zespołu?

 

Sprawdź http://kariera.nexteer.com/