Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dzień Otwarty Motorola Solutions

19 października zapraszamy do naszego Centrum w Krakowie na Dzień Otwarty, wydarzenie pokazujące, jak wygląda nasza firma od wewnątrz, stanowiące okazję do zapoznania się z tym, co robimy i jak pracujemy. Program jest niezwykle bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas Dnia Otwartego można porozmawiać z naszymi pracownikami, zwiedzić laboratoria, wziąć udział w konkursach, posłuchać prezentacji czy obejrzeć wyniki realizowania pasji naszych pracowników, takich jak np. roboty.

Co dla Was przygotowaliśmy – wybrane punkty programu:


Konkurs programistyczny – Zmierz się z Zielonym Robotem!

Pochwal się umiejętnością pisania aplikacji działających w systemie Android i przełóż swoją wiedzę na atrakcyjne nagrody biorąc udział w konkursie programistycznym. Do udziału zapraszamy osoby znające Android SDK, chcące sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. W każdej z dwóch 50 minutowych sesji konkursowych spośród 10 uczestników wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma bardzo atrakcyjną nagrodę. Więcej informacji szukaj na profilu na Facebook’u.


Laboratoria technologiczne i Show Room

Odwiedź nasze rozległe laboratoria technologiczne. Zobacz jak wygląda największe laboratorium Motorola Solutions w Europie!

  • Ponad 100 stacji bazowych,

  • Kilka tysięci platform sieciowych i serwerowych,

  • Mnogość technologii – Tetra, APCO25, LTE.

  • Wszystko połączone kablami o łącznej długości ponad 100 km


Agile


Daj się wciągnąć w zabawę pokazującą, jak wytwarzamy oprogramowanie. Pozwól nam pokazać, co według nas oznacza Agile.


Uniwersytety i Motorola Solutions

Dowiedz się jak Motorola Solutions współpracuje z uczelniami oraz jak możesz skorzystać z tej współpracy.


Gra interaktywna czyli jak wygląda rozmowa techniczna 

Chcesz wiedzieć jak wygląda rozmowa z rekruterem? Chciałbyś poznać przykładowe pytania? Weź udział w grze interkatywnej, w której sprawdzisz swoją wiedzę. Zaczynamy 90 minutową sesją o 11:00. Kolejne starcie o 14:30.


Test techniczny – pierwszy etap rekrutacji

Przyjdź na test techniczny! Pokaż na co Cię stać. Chętnych do napisania testu zapraszamy na godzinę 10:00, 11:30, 13:00 bądź 14:30. Każdego kto pozytywnie przejdzie test, zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.


Humaniści w Motoroli

Zajmujemy się tworzeniem dokumentacji technicznej i szkoleń online do systemów dostarczanych przez Motorola Solutions. Jak to robimy? Jak wygląda nasza codzienna praca? Odwiedź nasze stoisko, weź udział w warsztatach i dowiedz się więcej!

Centrum Finansowe

Krakowski ośrodek Motorola Solutions to nie tylko miejsce pracy dla inżynierów – to również duże centrum finansowe. Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami centrum finansowego, sprawdź, co robimy i kogo poszukujemy do współpracy. Planujemy prezentację departamentu o 10:30 oraz 14:30, a także konkursy i zabawy z nagrodami (quiz finansowo-logiczny 12:00, Assessment Centre 13:00).

Strona www:http://www.pracawmotoroli.pl

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/407116229389276/