Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dzień Otwarty NewConnect

22 kwietnia giełdowy rynek spółek innowacyjnych NewConnect organizuje Dzień Otwarty w ramach akcji „Dołącz do społeczności All The People i poznaj rynek NewConnect”.

Ze względu na fakt, że NewConnect działa zaledwie od 7 miesięcy i jest stworzony dla firm prowadzących innowacyjną działaność, forma Dnia Otwartego będzie niekonwencjonalna. Na giełdę wejść będą mogły tylko osoby ubrane w wykonaną specjalnie na tę okazję według projektu Piotra Młodożeńca koszulkę.
Koszulkę umożliwiającą wejście na giełdę można otrzymać logując się na www.newconnect.allthepeople.pl. Będą one również rozdawane na uczelniach wyższych oraz podczas akcji miejskiej w dniach 18 i 21 kwietnia 2008.
Ci, którzy 22 kwietnia odwiedzą salę NewConnect będą mogli dwiedzieć się więcej na temat notowanych na niej spółek, samego rynku finasowego oraz wziąć udział w konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody.
 
Dzień Otwarty NewConnect rozpocznie się o godzinie 13.00 i zakończy o 17.00 w budynku Giełdy Papierów Wartościowych. Więcej informacji w serwisie internetowym www.newconnect.allthepeople.pl
Patronami medialnymi akcją są: Parkiet.com, Radio PiN, Radio Kampus, Goldenline, Eurostudent.