Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dzień z domem mediowym w SGH

3 grudnia na SGH będzie można zapoznać się z tematyką planowania mediów i charakterem działalności domu mediowego, jako jednego z ogniw branży reklamowej.

„Dzień z domem mediowym” to impreza organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Mediów Elektronicznych i Przemysłu Rozrywkowego (SKN PRiME). 
 
Gościem specjalnym „Dnia z domem mediowym” będzie CEO Omnicom Media Group Kuba Bierzyński, który o 13.30 w sali konferencyjnej 151 na I piętrze w budynku głównym SGH wygłosi wykład na temat przyszłości rynku mediowego w Polsce. Zaproszone domy mediowe przygotują i przedstawią studentom także case study w formie briefu – najlepsze rozwiązania będą nagrodzone uczestnictwem w profesjonalnym szkoleniu o tematyce mediowo-reklamowej.
 
„Nasz projekt to unikalna szansa dla studentów na poznanie od kuchni pracy w domu mediowym. Najbardziej zainteresowani będą mogli nawiązać kontakt z przedstawicielami jednego z liderów rynku. Spodziewamy się wysokiej frekwencji.” – powiedział Wiktor Piątkowski, prezes SKN PRiME.

Zobacz więcej informacji z działu studia >>