Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Dziewczyny lubią brąz…

SOLASTYNA- preparat wspomagający opalanie i przedłużający efekt opalonej skóry.

Firma ARROW POLAND S.A. posiada w swojej ofercie suplement diety o nazwie SOLASTYNA FORTE. Pomaga ona w uzyskaniu naturalnego kolorytu opalenizny bez konieczności przebywania na słońcu, przedłuża efekt opalania a także wzmacnia skórę po intensywnym opalaniu i przebywaniu na słońcu nadając  jej zdrowy wygląd.

„Dziewczyny lubią brąz a słońce o tym wie” śpiewał kiedyś Ryszard Rynkowski. I nie da się ukryć, że stwierdzenie to, jest jak najbardziej prawdziwe. Jednak ważne jest, aby opalać się „zdrowo” i nie przesadzać z nadmiarem promieni słonecznych, gdyż może to odbić się negatywnie na naszym zdrowiu. Piękna opalenizna powinna być „zdobywana systematycznie” i koniecznie powinna być uzależniona od naturalnego kolorytu skóry osoby opalającej się. Łatwiej opalają się osoby o ciemnej karnacji skóry, natomiast osobom z jasną karnacją przychodzi to z większym trudem i często grozi poparzeniami skóry. Dlatego też, warto pamiętać o umiarze i bezpieczeństwie. Teraz wszystkie osoby chcące w bezpieczny sposób przyspieszyć proces opalania i co najważniejsze dłużej cieszyć się piękną opalenizną mogą sięgnąć po suplement diety SOLASTYNA FORTE. Preparat ten pomaga w uzyskaniu naturalnego koloru opalenizny bez konieczności przebywania na słońcu, wzmacnia i przedłuża efekt opalania, ochrania i wzmacnia skórę po intensywnym opalaniu i przebywaniu na słońcu nadając jej zdrowy wygląd.

Suplement diety SOLASTYNA FORTE zawiera w swoim składzie beta-karoten będący naturalnym przeciwutleniaczem, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Beta-karoten jest doskonałym filtrem przeciw promieniowaniu UV, a jednocześnie jako barwnik nadaje skórze właściwy odcień opalenizny. Kwas foliowy wpływa pozytywnie na strukturę tkanki skórnej. Witaminy E, C i nicyna odgrywają ważną rolę w przemianach metabolicznych skóry. Stosowanie preparatu umożliwia skórze nabranie właściwego kolorytu opalenizny, który zostaje wzmocniony w czasie przebywania na słońcu. Preparat sprawia, że opalenizna utrzymuje się znacznie dłużej.

 

Preparat SOLASTYNA FORTE firmy ARROW POLAND S.A. jest dostępny w aptekach na terenie całego kraju.

Cena: ok. 21 złotych (opakowanie/30 tabletek)