Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Edukacja w trójwymiarze

2 marca br. zaczyna się nowa edycja Trójwymiarowych Targów Edukacyjnych, organizowanych przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Pod adresem www.edutargi.pl można będzie znaleźć atrakcyjne wizualnie, nowoczesne, trójwymiarowe prezentacje uczelni wraz z pełną ofertą kształcenia, zasadami rekrutacji, kosztami nauki, galerią zdjęć.
To spektakularne wydarzenie edukacyjne przygotowane zostało z myślą o maturzystach, studentach, absolwentach oraz tych wszystkich, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
 
Strona www.edutargi.pl to wirtualne odwzorowanie prawdziwej Imprezy Targowej. Wystawcy zlokalizowani są w podzielonych tematycznie halach:
– studia licencjackie i magisterskie
– studia podyplomowe, MBA, doktoranckie
– szkoły policealne, kursy, szkolenia
– uczelnie zagraniczne, placówki językowe
 
Dzięki zakładce Forum wszyscy internauci będą mieli możliwość stawiania pytań ogólnych bądź adresowanych bezpośrednio do konkretnej uczelni, prowadzenia dyskusji, wymiany poglądów.
 
Najbliższe Targi będą okazją do zaprezentowania maturzystom nowego produktu internetowego, przygotowanego przez ACI specjalnie z myślą o ich potrzebach. Jest to www.tropicielmaturzysty.pl nowatorski projekt, pozwalający w prosty sposób poznać wykaz szkół wyższych, w których można podjąć studia. Wystarczy podać przedmioty zdawane na maturze i określić interesujący nas typ uczelni, np. uniwersytety, politechniki, AWF-y, szkoły medyczne, ekonomiczne czy pedagogiczne.
 
Każda osoba rejestrująca się na stronie weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów (bony na zakupy w perfumeriach, zaproszenia do parków rozrywki, zestawy kosmetyków, komputerowe kursy do nauki języków obcych, bogato ilustrowane wydawnictwa albumowe).
 
 

Serdecznie zapraszamy na www.edutargi.pl