Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Ekspresowy kurs hiszpańskiego PONS

Pojawił się nowy kurs hiszpańskiego z serii PONS. Teraz szybko nauczysz się języka, którym posługuje się 400 milionów ludzi na świecie.

Szkoły językowe pękają w szwach pod naporem chętnych do nauki tego języka. Obok angielskiego, to najczęściej wybierany kurs. Nie wszyscy jednak mają czas i ochotę, by podjąć naukę w szkole. Wydawnictwo LektorKlett wychodzi naprzeciw tym problemom i proponuje kursy hiszpańskiego z serii PONS w formie elektronicznej i książkowej. To bardzo wygodny sposób nauki języka. Od tej chwili wszystko jest w Twoich rękach. Sam decydujesz o tempie i czasie nauki, nie jesteś zależny od innych kursantów i nauczyciela. Bez pośpiechu i presji nauczysz się języka hiszpańskiego.
Najnowsza propozycja PONS to „Ekspresowy kurs języka hiszpańskiego dla początkujących”. W charakterystycznym dla wydawnictwa zielonym pudełku znajdują się:

– Podręcznik,

Książka z materiałami dodatkowymi,

2 płyty CD z tekstami do ćwiczeń,

2 płyty CD ze słówkami,

płyta CD z materiałem powtórkowym.

W podręczniku znajduje się 16 lekcji. Każda zawiera dialog, nowe słówka, gramatykę, ćwiczenia ustne i pisemne i ciekawostki kulturalno-obyczajowe z krajów, w których hiszpański jest językiem narodowym. Cyklicznie, po czterech lekcjach pojawia się rozdział powtórkowy, dzięki temu materiał jest utrwalany.
W książce „Materiały dodatkowe” są teksty dialogów oryginalnych wraz z ich polskim tłumaczeniem, klucz z rozwiązaniami ćwiczeń, gramatyka oraz słowniczek.
Na płytach CD zamieszczono wszystkie dialogi, teksty z podręcznika, słownictwo i materiał powtórkowy. Lektorami są rodowici Hiszpanie, co daje możliwość wsłuchania się w brzmienie języka hiszpańskiego i ćwiczenie prawidłowej wymowy.
Kurs jest przeznaczony nie tylko dla osób zaczynających swoja przygodę z hiszpańskim, ale również dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć i ugruntować podstawy tego języka. Zanim wyjedziesz na wymarzone wakacje do Hiszpanii, Meksyku, Chile czy Wenezueli, zapoznaj się z podstawami języka hiszpańskiego. Znając podstawowe zwroty i słowa, szybko zdobędziesz sympatię mieszkańców tych krajów. Będą Cię witać z uśmiechem i traktować jak prawdziwego amigo.