Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

ELEMENTAL: FALLEN ENCHANTRESS – LEGENDARY HEROES PREMIERA JUŻ DZIŚ

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że już dziś na rynku pojawia się kontynuacja znakomicie przyjętej przez fanów gry Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes. Produkt, jako reprezentant klasycznej strategii fantasy, jest dostępny w polskiej wersji językowej na platformę PC.

Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes w dniu dzisiejszym debiutuje na polskim rynku i jest dostępna w sklepach w całej Polsce. Produkt należy do gatunku strategicznych gier turowych, utrzymanych w klimacie mrocznego fantasy.

Legendary Heroes to według mediów na całym świecie udany powrót do podstaw klasyki gier strategicznych. To rozbudowane możliwości rozgrywki, zaawansowane AI oraz taktyczne potyczki. Legendary Heroes otrzymuje bardzo wysokie oceny – Metascore: 80http://www.metacritic.com/game/pc/fallen-enchantress-legendary-heroes). Skierowana jest do fanów turowych gier fantasy.

Najnowsza odsłona wprowadza dużo zmian. Odświeżona została oprawa graficzna, dokonano usprawnień w systemie werbowania oraz rozwijania Czempionów, dodano wiele nowych zaklęć i umiejętności. Kolejnym bardzo pomocnym usprawnieniem są oddzielne drzewka cech dla Czempionów, dzięki czemu gracz samodzielnie planuje ich rozwój. Można również werbować herosów z innych, niż ludzka, ras.

Gra jest dziełem firmy Stardock, a konkretnie zespołu ludzi, który we wcześniejszych etapach swojej kariery odpowiadał za niektóre z produkcji z legendarnej serii gier strategicznych – Civilization.

Więcej informacji: