Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Erasmus Date Auction

Po raz pierwszy w Warszawie odbędzie się Erasmus Date Auction, którego główną atrakcją jest licytacja kolacji z jedną z 30 osób. Wybór jest on niezwykle szeroki – zaczynając od najbardziej znanych członków Erasmus Student Network i kończąc na studentach z odległych krańców świata. Gala odbędzie się w klubie Capitol – skrzyżowaniu teatralnej przestrzeni i klubowych wnętrz, gdzie później będzie miało miejsce niezapomniane przyjęcie.

Po krótkiej prezentacji, wieczór z danym uczestnikiem zostanie wylicytowany przez osobę oferującą

największą kwotę. Wszystkie pieniądze, zebrane podczas wydarzenia, zostaną przekazane Stowarzyszeniu ,,Piękne Anioły” (dowiedz się więcej o ,,Pięknych Aniołach”: http://www.piekneanioly.org/).

 

Każda randka składa się z kolacji połączonej z dodatkową atrakcją, która przyniesie uczestnikom wiele zabawy i niezwykłych wspomnień. Dla osób oferujących najwyższe kwoty przewidziane są dodatkowe nagrody.

 

Erasmus Date Auction to wydarzenie w ramach ogólnoeuropejskiego projektu SocialErasmus. W tym

roku odbędzie się już czwarta edycja w polskiej historii (poprzednie miały miejsce w Poznaniu i Wrocławiu). Tym razem wydarzenie zawita nie tylko do Warszawy, ale także do Krakowa (28.04.2015). Sukces Erasmus Date Auction jest przede wszystkim oparty na wsparciu ze strony naszych partnerów oraz zaangażowaniu uczestników i wolontariuszy.