Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa poszukuje ludzi z pasją!

AEGEE- Warszawa zaprasza na spotkania rekrutacyjne, które będą odbywały się w połowie października na warszawskich uczelniach. Zapoznamy Cię z działaniem organizacji, opowiemy czym dokładnie się zajmujemy i dlaczego warto do nas dołączyć. Przyjdź i dowiedz się więcej!

Studia to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Tylko od Ciebie zależy jak go wykorzystasz. Możesz wyłącznie chodzić na zajęcia, ale możesz również dołączyć do AEGEE-Warszawa i zacząć spełniać swoje marzenia. Jeśli masz głowę pełną pomysłów, ale nie wiesz jak je zrealizować to jesteśmy organizacją właśnie dla Ciebie. Nasze motto brzmi: Zrobisz tyle, na ile się odważysz. Nie krytykujemy nikogo, lecz napędzamy do działania. Damy Ci możliwość tworzenia własnych projektów i zaoferujemy wsparcie. Dowiesz się jak w praktyce działa PR, FR i HR. Będziesz miał szanśe nawiązania współpracy z różnorodnymi firmami i instytucjami Jednak AEGEE-Warszawa to nie tylko projekty. Będziesz miał również możliwość podróżowania po Europie przy niewielkich kosztach oraz poznasz wielu wspaniałych ludzi.

 

AEGEE-Warszawa zrzesza aktywnych, młodych ludzi, którzy nie boją się działać. Jeśli i Ty masz pozytywną energię, głowę pełną pomysłów, chcesz poznać nowych ludzi z całej Europy, a przede wszystkim rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności – dołącz do nas!

 

Zasada jest prosta: TY masz w głowie pełno pomysłów, ale nie do końca wiesz, jak je zrealizować, a AEGEE daje Ci nieograniczone możliwości i swoje wsparcie. Pamiętaj- zrobisz tylko tyle, na ile się odważysz. AEGEE – Warszawa czeka właśnie na Ciebie! 

 

Do AEGEE-Warszawa dołączyłam w październiku 2013. Od samego początku byłam aktywnym członkiem anteny, zaangażowanym w wiele projektów. Jako doświadczony Aeżak, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to właśnie dzięki organizacji zdobyłam cenne umiejętności miękkie, tak potrzebne obecnie na rynku pracy -przyznaje Martyna, członek Zarządu i Project Director. Co więcej, AEGEE dało mi możliwość poznania niezwykłych ludzi, z których aż bije energia i chęci do działania.  To oni sprawiają, że okres studiów jest tym niezapomnianym, pełnym wyzwań i obfitym w przygody okresem mojego życia – dodaje.

 

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa jest lokalnym oddziałem                 AEGEE-Europe. AEGEE (Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe – Europejskie Forum Studentów) jest największą, interdyscyplinarną organizacją studencką w Europie. Obecnie liczy 13 000 członków działających w ponad 200 miastach uniwersyteckich w 40 krajach. Misja organizacji to działanie na rzecz zjednoczonej Europy poprzez promocję aktywnego obywatelstwa wśród młodych ludzi, edukację nieformalną oraz wymiany kulturowe. AEGEE-Warszawa organizuje projekty o różnorodnej tematyce o zarówno lokalnym, jaki i europejskim zasięgu m.in.: szkolenia, konferencje, wymiany. Jest to droga do samorozwoju członków, jak i do ich wkładu w rozwój lokalnej społeczności.

 

 

Spotkania rekrutacyjno-informacyjne odbędą się na Politechnice (14.10), UW (16.10) i SGH (22.10). Zapraszamy na nie studentów wszystkich Uczelni!

 

Szczegóły dotyczące sal i godzin spotkań znajdziesz na naszym wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1497635953820662/ Więcej informacji na temat organizacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.aegee.waw.pl