Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Świętujemy jubileusz!

Prezentujemy wyjątkowych pracodawców!
Docieramy do wyjątkowych studentów!
 
W Nowym 2022 Roku, Magazyn Eurostudent świętuje 25 lat istnienia oraz zyskuje zupełnie nowe oblicze. Zmieniamy się w ekskluzywne, pełne eksperckich treści pismo dla wyjątkowych studentów, którym zależy na kontakcie z topowymi pracodawcami na rynku, dostępie do szerokiego zaplecza informacyjnego i trzymaniu ręki na pulsie dzięki e-wydaniom, aktywnym social mediom i aktualnym mailingom.
Chcecie się rozwijać, być na bieżąco i podążać za najlepszymi❓ Jeśli tak, koniecznie czytajcie Eurostudenta i w 2022 roku dołączcie do naszego teamu „3 x W”!
🔸 Docieramy do wyjątkowych studentów!
🔸 Prezentujemy wyjątkowych pracodawców!
🔸 Oddajemy w Wasze ręce wyjątkowe wydanie jubileuszowe‼
W najnowszym, marcowym magazynie czeka na Was m.in.:
🔸 wielki konkurs jubileuszowy
🔸 materiały partnerów, z którymi rozwijaliśmy magazyn na przestrzeni 25 lat
🔸 forum pracodawców na temat przyszłości rynku pracy
🔸 raport specjalny Student w przyszłości
🔸 prezentacje branż i ścieżek zawodowych dla profesjonalistów
W Eurostudencie zawsze znajdziecie wartościowe, unikalne treści eksperckie. Od teraz zyskają one nową oprawę poligraficzną – wysokiej jakości papier, sztywna okładka i atrakcyjne wklejki na pewno uprzyjemnią lekturę. Chcemy docierać do najlepszych – studentów aktywnych, będących liderami środowisk akademickich, działaczy organizacji studenckich i wszystkich osób zainteresowanych aktywnym planowaniem swojej kariery i uczestniczeniem w targach pracy. Cenimy Wasz czas i mobilność, dlatego poza tradycyjnym wydaniem papierowym przygotowujemy nowoczesną, multimedialną edycję magazynu online, zawierającą liczne artykuły, ale też filmy, podcasty, prezentacje itd.
 
Jeśli dołączysz do subskrybentów newslettera Eurostudenta, świeżutkie wydanie wygodnie i bezproblemowo trafi na Twoją skrzynkę e-mail od razu po publikacji, a Ty nigdy nie przegapisz ważnych informacji.
Dołącz do nas‼ Stań się częścią rodziny Eurostudent.