Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

F.E.A.R.

First Encounter Assault Recon to nazwa tajnej jednostki uderzeniowej. Członkowie oddziału, z których każdy wykazuje pewne zdolności paranormalne – przygotowani są do walki z
niebezpieczeństwami, o których nie informują żadne oficjalne kanały.

Właśnie zidentyfikowano nowe zagrożenie… W wartym miliony dolarów kompleksie przemysłowym dochodzi do zamachu. Niezidentyfikowana grupa paramilitarna przejmuje budynki i bierze zakładników spośród pracujących w nich ludzi. Terroryści nie przekazują jednak żadnych roszczeń. Wysłane na pomoc siły specjalne znikają bez śladu, by po chwili odnalazły się ich zmasakrowane szczątki. Na dodatek na opuszczonych teraz korytarzach laboratoriów pojawia się tajemnicza dziewczynka… Do akcji wkracza F.E.A.R.
Wkręć się w akcję. Czekają na ciebie widowiskowe sceny: iskry, dym, walący się gruz, rozsypujące szyby. Dzięki wykorzystaniu systemu do efektów specjalnych, każda walka będzie przypominać największe filmowe superprodukcje. Dodatkowym atutem jest dopracowana sztuczna inteligencja wroga: oddziały przeciwników potrafią ze sobą współpracować, flankować gracza, wspinać się po ścianach, wykorzystywać zasłony i ukrywać się w cieniu.
(CD Projekt)